امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:22:05

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5814 - تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1396 - ساعت: 22:30

چاپ
ادارات بهشهر موظف به همکاری با بسیج سازندگی برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی هستند

فرماندار بهشهر:

ادارات بهشهر موظف به همکاری با بسیج سازندگی برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی هستند


فرماندار بهشهر گفت: همه ادارات این شهرستان موظف به همکاری با مجموعه سپاه برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاها هستند و ادارات باید به بحث آب و جاده در مناطق روستایی تمرکز کنند.

سیدخالق سجادی بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه‌های بخش محروم یانه‌سر این شهرستان، اظهار کرد: حضور در مناطق محروم بخش یانه‌سر و تشکیل جلسات مستمر برای محرومیت‌زدایی در این بخش از ضروریات است.

وی افزود: ظرفیت‌های روستایی بهترین فرصت برای توسعه و ایجاد اشتغال هستند، اما ظرفیت‌های موجود در روستاها به‌خوبی استفاده نشده است و این درحالی است که می‌توان با شناسایی و بهره‌برداری صحیح از این ظرفیت‌ها به توسعه همه جانبه مناطق روستایی کمک کرد.

فرماندار بهشهر تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی در کنار نیروهای توانمند سپاه پاسداران و بسیج سازندگی از تمام توان خود برای رفع محرومیت‌زدایی استفاده می‌کنند.

این مسؤول گفت: دستگاه‌های اجرایی در شهرستان باید به بررسی و معرفی ضرورت‌های شهرستانی چون آب آشامیدنی، جاده و محورهای مواصلاتی بپردازند و کمیته‌هایی برای برنامه‌ریزی به این مهم اختصاص دهند.

سجادی با تاکید بر اینکه بحث آب و جاده از مهم‌ترین مسائل در حوزه روستایی به‌شمار می‌آید، بیان کرد: همه ادارات موظف به همکاری با مجموعه سپاه و بسیج سازندگی برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی هستند و ادارات باید به بحث آب و جاده در مناطق روستایی تمرکز کنند.

وی در پایان گفت: در راستای مأموریت قرارگاه پیشرفت و آبادانی، جمعیت روستاهای شهرستان سوادکوه، ساری و بهشهر جزو هدف برنامه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار گرفته‌اند.

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی دیدگاه شما در مورد : ادارات بهشهر موظف به همکاری با بسیج سازندگی برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی هستند

ادارات بهشهر موظف به همکاری با بسیج سازندگی برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی هستند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا