امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:26:09

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5821 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 خرداد 1396 - ساعت: 16:25

چاپ
امکانات و تکنولوژی شمشیر دو لبه هستند

فرماندار بهشهر:

امکانات و تکنولوژی شمشیر دو لبه هستند


فرماندار بهشهر با بیان اینکه در حال حاضر امکانات و تکنولوژی شمشیر دو لبه هستند، گفت: نسبت به استفاده از برخی امکانات و تکنولوژی‌های جدید تأخیر فرهنگی داریم.

سید خالق سجادی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: با توجه به سبقه معنوی و امانتداری در قشر فرهنگیان می‌توان به صراحت گفت بار عظیمی از فعالیت‌های مرتبط با نیروی انسانی در بحث انتخابات بر دوش این قشر زحمتکش بوده است.

وی با بیان اینکه فصل تابستان فرصت مناسبی برای بازیابی دانش‌آموزان است، افزود: دانش‌آموزان امروز آینده‌سازان فردا هستند، همه ما باید برای هر چه بهتر شدن سیستم تربیتی و آموزشی این نسل تلاش کنیم و دانش‌آموزان باید با برنامه‌ریزی صحیح از فصل تابستان نهایت بهره را ببرند.

فرماندار بهشهر با اشاره به اینکه باید اوقات فراغت دانش‌آموزان را برنامه‌ریزی کرد، گفت: فضای بیرون در عصر حاضر فضای سالمی نیست، در حال حاضر امکانات و تکنولوژی شمشیر دو لبه هستند و نسبت به استفاده از برخی امکانات و تکنولوژی‌های جدید تأخیر فرهنگی داریم.

این مسؤول با بیان اینکه آموزش مدیریت فضای مجازی برای دانش‌آموزان را باید در اولویت قرار داد، تصریح کرد: در جامعه اوقات فراغت مورد بی‌‏توجهی قرار گرفته است و برنامه‌ای برای چگونه گذراندن آن در نظر گرفته‏ نمی‏شود، وابسته شدن فرزندان به امکانات و تکنولوژی در بلند مدت آسیب‌هایی را به‌همراه دارد چرا که برخی از افراد نحوه استفاده از این ابزار را به خوبی درک نکرده‌اند و این مهم نیازمند آموزش برای افزایش سطح آگاهی است.

وی مازندران را ازجمله استان‌های گردشگرپذیر دانست و گفت: امکانات و زیرساخت‌های فرهنگی آموزش و پرورش می‌تواند به توسعه گردشگری و افزایش سطح فرهنگ میهمان و میزبان کمک کند.

فرماندار بهشهر در پایان به ظرفیت‌های موجود در مناطق بالادست بهشهر اشاره و اظهار کرد: وجود مدرسه شبانه‌روزی در بخش یانه‌سر یک ظرفیت است، این مدرسه علاوه بر اینکه می‌تواند پاسخ‌گوی نیاز گردشگران باشد، می‌تواند مشکل اقامت مردم بومی شهرستان را مرتفع کند.

 

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : امکانات و تکنولوژی شمشیر دو لبه هستند

امکانات و تکنولوژی شمشیر دو لبه هستند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا