امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:17:52

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5828 - تاریخ انتشار : جمعه 26 خرداد 1396 - ساعت: 13:28

چاپ
برگزاری هفتمين همایش کتابت وحی در بهشهر

رئیس اداره ارشاد بهشهر خبر داد

برگزاری هفتمين همایش کتابت وحی در بهشهر


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر گفت: هفتمين همایش کتابت وحی در بهشهر همزمان با بيست و سومين روز از ماه مبارك رمضان با حضور خوش‌نويسان شرق مازندران در بهشهر برگزار می‌شود.

مسعود فلاح از برگزاری هفتمین دوره همایش کتابت وحی در بهشهر خبر داد و اظهار کرد: این همایش معنوی با حضور بیش از 40 خوشنویس از استان و همچنین شرق مازندران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش با هدف ترویج فرهنگ قرآنی با استفاده از ظرفیت‌های هنری برگزار می‌شود، افزود: خردمندان اهل معرفت و هنر در بستر فرهنگ ایران اسلامی، با الهام از زیبایی‌های معنوی و ظاهری قرآن کریم، دست به آفرینش‌های ادبی و هنری شگرفی در« هفتمین دوره کتابت وحی» می‌زنند و در این دوران برای ترویج فرهنگ قرآنی، انسانی‌ترین و فاخرترین نحوه حضور در عرصه فرهنگ اسلامی را نمایان می‌سازند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر با اشاره به اینکه این همایش در 6 دوره در بهشهر برگزار شد، بیان کرد: هفتمین دوره از این همایش با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر و انجمن خوشنویسان این شهرستان با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری امام جمعه بهشهر، بیست و ششم خردادماه رأس ساعت 21/30 دقیقه در مجتمع فرهنگی و هنری بصیرت بهشهر برگزار می‌شود.

فلاح با بیان اینکه برنامه‌های ویژه ماه مبارک از آغاز ماه مهمانی خدا تا کنون در حال برگزاری است، گفت: مراسم جزءخوانی باشگاهی ویژه کودکان و نوجوانان، برپایی محافل انس با قرآن، برگزاری نشست‌های علمی و فرهنگی در طول ماه مبارک به همکاری مساجد شهرستان، برگزاری همایش کتابت وحی اول و برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک به همت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گوشه از برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام ماه مبارک رمضان است/فارس

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : برگزاری هفتمين همایش کتابت وحی در بهشهر

برگزاری هفتمين همایش کتابت وحی در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا