امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:06:51

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5832 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 - ساعت: 16:36

چاپ
حمله موشکی شب گذشته تلنگر به دشمنان انقلاب بود/روز قدس اعلام ضدیت با استکبارجهانی است

امام جمعه بهشهر:

حمله موشکی شب گذشته تلنگر به دشمنان انقلاب بود/روز قدس اعلام ضدیت با استکبارجهانی است


امام جمعه بهشهر حمله موشکی شب گذشته سپاه پاسداران به مواضع گروه تکفیری داعش اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی بار دیگر تلنگری به دشمنان نظام و انقلاب زد تا فراموش نکنند که ایران اسلامی کشوری قدرتمند است.

حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری، به حمله موشکی شب گذشته سپاه پاسداران به مواضع گروه تکفیری داعش اشاره کرد و افزود: ایران اسلامی بار دیگر تلنگری به دشمنان نظام و انقلاب زد تا فراموش نکنند که ایران اسلامی کشوری قدرتمند است، فرزندان انقلابی این مرز و بوم همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با اقتدار و به‌کارگیری از تجهیزات نظامی دشمنان اسلام را به خاک می‌کشانند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت شرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: قدس و سرزمین فلسطین تنها مربوط به مردم فلسطین نیست، بلکه این سرزمین جزو پیکره جهان اسلام است.

جباری با بیان اینکه روز قدس به عنوان یادگار امام خمینی (ره) نقطه اتحاد ملت‌های مسلمان جهان و روز حمایت از فلسطین است، افزود: حضور گسترده مردم در روز جهانی قدس برای تبیین و تبلور وحدت جهان اسلام در مقابل آمریکای جنایتکار ضروری است.

امام جمعه بهشهر با اشاره به اینکه هدف اصلی برپایی روز قدس اعلام حمایت از مردم فلسطین و انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی است، بیان کرد: امام خمینی(ره) این درس را به ما داد که از ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم جعلی صهیونیستی تا از بین بردن کامل این غده سرطانی حمایت و پشتیبانی کنیم.

این مسؤول با بیان اینکه حضورمردم در راهپیمایی روز قدس اعلام ضدیت با استکبارجهانی است، تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی علاوه براعلام ضدیت با استکبارجهانی، در ابعاد گسترده تری می تواند زمینه ساز حکومت واحد جهان اسلام باشد.

جباری از حضور پرشورتر مردم در راهپیمایی روز قدس خبر داد و گفت: مظلومیت مردم فلسطین می‌طلبد که همگام با آن‌ها، فریاد مسلمانان را به گوش جهانیان برسانیم، یقین بدانید مردم مسلمان جهان این روز را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌کنند و با حضور پرشور خود توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی می‌کند و معادلات سیاسی جهان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مسؤول حوزه علمیه امام صادق (ع) بهشهر اظهار کرد: با توجه به تحولات منطقه و مسئله گسترش تروریست و داعش، حساسیت روز قدس و شور و هیجان امت اسلامی برای حضور در این راهپیمایی را دو چندان کرده است.

وی در ادامه به حمله موشکی شب گذشته سپاه به مواضع گروه تکفیری داعش اشاره کرد و افزود: ایران اسلامی بار دیگر تلنگری به دشمنان نظام و انقلاب زد تا فراموش نکنند که ایران اسلامی کشوری قدرتمند است، فرزندان انقلابی این مرز و بوم همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با اقتدار و به‌کارگیری از تجهیزات نظامی دشمنان اسلام را به خاک می‌کشانند.


جباری در پایان گفت: حضور مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس بعنوان حرکتی عظیم می تواند نوید بخش و بسترساز حکومت امام عصر(عج ) باشد.

 

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی دیدگاه شما در مورد : حمله موشکی شب گذشته تلنگر به دشمنان انقلاب بود/روز قدس اعلام ضدیت با استکبارجهانی است

حمله موشکی شب گذشته تلنگر به دشمنان انقلاب بود/روز قدس اعلام ضدیت با استکبارجهانی است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا