امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:11:00

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5835 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 خرداد 1396 - ساعت: 15:51

چاپ
روز قدس نماد ظلم‌ستیزی و وحدت امت اسلامی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر:

روز قدس نماد ظلم‌ستیزی و وحدت امت اسلامی است


رئیس اداره تبلیغات بهشهر با اشاره به فرا رسیدن روز قدس گفت: روز قدس، روز نماد ظلم‌ستیزی و وحدت امت اسلامی است.

حجت‌الاسلام سیدمحمد بابایی، اظهار کرد: از زمان نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز قدس در سال 1358 توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تاکنون حدود 38 سال گذشته است اما هر سال این مراسم با شکوه و عظمت مضاعف و با حضور پرشورتر جوانان و نوجوانان نه تنها در ایران اسلامی بلکه در بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه روز جهانی قدس نماد اتحاد مذاهب و سلیقه‌ها و دیدگاه‌های مختلف سیاسی است، افزود: روز جهانی قدس حرکتی است که به برکت امام راحل(ره) ایجاد شد و راهپیمایی مردمی در این روز نه تنها برای حمایت از مردم فلسطین بلکه نمادی برای مبارزه همه‌جانبه با استکبار و دشمنان اسلام است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر با اشاره به اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس همچون سال‌های قبل در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در سراسر کشور برگزار می‌شود، بیان کرد: این راهپیمایی در بهشهر رأس ساعت 11 صبح از چهارراه استقلال آغاز و به‌سمتت مصلای جمعه ادامه دارد.

این مسؤول با بیان اینکه مهم‌ترین هدف امام خمینی از انتخاب جمعه آخر ماه مبارک رمضان به‌عنوان قدس اتحاد بین مسلمانان باید با یکدیگر بوده است، تصریح کرد: در واقع مبارزه با این اقدام غربی‌ها یکی از اهداف امام خمینی(ره) از اعلام کردن روز جهانی قدس بوده است و این روز در واقع عامل تحریک کننده‌ای برای مسلمانان به شمار می‌آید که چگونه رژیم اشغالگر قدس را برهانند.

بابایی در پایان ضمن دعوت از تمامی مردم فهیم و با بصیرت شهرستان بهشهر در این راهپیمایی معنوی، این روز را نماد مقابله و مبارزه جهان اسلام با استکبار جهانی و کفر دانست و گفت: شایسته است با حضور باشکوه و گسترده در این روز، انزجار خود را از دنیای کفر و استکبار جهانی به تمام دنیا اعلام کنیم/ فارس

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : روز قدس نماد ظلم‌ستیزی و وحدت امت اسلامی است

روز قدس نماد ظلم‌ستیزی و وحدت امت اسلامی است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا