امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:47:43

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5836 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 خرداد 1396 - ساعت: 16:09

چاپ
زمان رقابت‌های دوازدهمين دوره كشتى آزاد جام رمضان خلیل‌شهر اعلام شد

زمان رقابت‌های دوازدهمين دوره كشتى آزاد جام رمضان خلیل‌شهر اعلام شد


جدول برگزاری رقابت‌های دوازدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام رمضان یادبود شادروان احسان نصیری‌خلیلی در خلیل‌شهر بهشهر اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، دوازدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام رمضان یادبود شادروان احسان نصیری‌خلیلی در خلیل‌شهر بهشهر، ۳۱ خرداد و اول تیر برابر با ۲۶ و ۲۷ رمضان برگزار می‌شود.

گروه A این رقابت‌ها متشکل از خلیل شهر، گلستان و میاندورود و گروه B شامل تیم‌هایی از شهرهای قائم‌شهر، سلمان‌شهر و گلوگاه هستند که با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در روز چهارشنبه ساعت ۲۲ الی ۲۳ دور اول مسابقات بین تیم‌های خلیل شهر - گلستان بر روی تشک A و قائم‌شهر - سلمان‌شهر بر روی تشک B ، دور دوم که از ساعت ۲۳ آغاز می‌شود تیم‌های گلستان - میاندرود بر روی تشک A و سلمان شهر- گلوگاه بر روی تشک B و در دور سوم که تا ساعت یک بامداد ادامه دارد تیم‌های خلیل‌شهر - میاندرود بر روی تشک A و قائم‌شهر - گلوگاه بر روی تشک B با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در روز پنجشنبه اول تیر ماه در ساعت ۲۲ الی۲۳ در دیدار رده‌بندی تیم‌های دوم گروه‌های A وB برای کسب مقام سومی و چهارمی و ساعت ۲۳ الی ۲۴ دیدار فینال تیم‌های اول گروه‌های A وB برای کسب مقام قهرمانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند/ فارس

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : زمان رقابت‌های دوازدهمين دوره كشتى آزاد جام رمضان خلیل‌شهر اعلام شد

زمان رقابت‌های دوازدهمين دوره كشتى آزاد جام رمضان خلیل‌شهر اعلام شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا