امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 09:05:42

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5840 - تاریخ انتشار : جمعه 02 تیر 1396 - ساعت: 14:22

چاپ
روز قدس امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد

فرماندار گلوگاه:

روز قدس امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد


فرماندار شهرستان گلوگاه با اشاره به روز قدس،گفت: روز قدس امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد و مردم با حضور در راهپیمایی حمایت خود را نه تنها از مردم فلسطین بلکه از تمام کشورهایی که مورد ظلم داعش و رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند اعلام می‌کنیم.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، محمدرضا تباکی‌قلعه عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان، اظهار کرد: همه ادارات باید با جدیت بیشتری به مسئله اشتغال نگاه کنند تا بتوانیم در پایان سال به موفقیت برسیم.

وی با بیان اینکه در زمان حساس مسائل امنیتی قرار گرفته‌ایم،افزود: به یاری خدا در شهرستان گلوگاه تا امروز هیچ اتفاق ناخوشایند امنیتی رخ نداده است اما برای احتیاط در روزهای تعطیل نیز یک نفر از هر اداره حضور داشته باشد.

فرماندار شهرستان گلوگاه با اشاره به روز قدس،گفت: روز قدس امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد، با حضور در راهپیمایی حمایت خود را نه تنها از مردم فلسطین بلکه از تمام کشورهایی که مورد ظلم داعش و رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند اعلام می‌کنیم.

تباکی‌قلعه از حمله مقتدرانه سپاه پاسداران به مقر داعش ابراز خرسندی کرد و افزود: چند روز پس از اقدام تروریستی داعش در مجلس و به شهادت رساندن 17 تن از هموطنان‌مان، سپاه پاسداران با همکاری نیروهای نظامی و امنیتی پاسخ آنها را داد و تعداد زیادی از فرماندهان و نیروهای اصلی داعش را به درک واصل کرد،این فقط گوشه‌ای از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

وی یاد آور شد: برای بهتر شدن وضعیت شهرستان،باید همه دستگاه‌های شهرستانی در پایان هر ماه از عملکرد خود به فرمانداری گزارش دهند و فرمانداری شهرستان را از برنامه‌های آتی خود مطلع سازند.

به گزارش فارس،در پایان چهار نفر از مدیران جدید دستگاه‌های اجرایی شهرستان را به سایر مدیران معرفی شدند.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : روز قدس امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد

روز قدس امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا