امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:16:42

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5841 - تاریخ انتشار : جمعه 02 تیر 1396 - ساعت: 14:25

چاپ
حمایت از فلسطین رمز اتحاد مسلمانان است

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

حمایت از فلسطین رمز اتحاد مسلمانان است


معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: قدس قبله پیشین و قلب کنونی ما و محراب خونین مسلمانان است و حمایت از فلسطین مهر باطل بر سخنان ملک عبدالله است.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، علیرضا یونسی‌رستمی ظهر امروز در سخنرانی روز قدس این شهرستان اظهار کرد: امام خمینی(ره) آخرین روز ماه رمضان را روز قدس معرفی کرد که به مرور در سراسر جهان همه مردم در این روز حمایت خود را از مردم بی‌دفاع غزه اعلام می‌کنند.

وی افزود: امروز نیز همانند سال‌های گذشته روز قدس اهمیت فراوانی پیدا کرده به دلیل اینکه دشمنان اسلام ذهن مسلمانان را به سمت دشمن فرضی منحرف کرده‌اند و نام آن را داعش گذاشتند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بیان کرد: داعش گروه ضد عقل، ضد دین، ضد فضیلت و مظهر تهجر است، اگر آنها برای دفاع از اسلام آمده‌اند چرا حتی یک تیر به سمت رژیم غارت‌گر صهیونیست شلیک نکردند، اینها همه بازی کشورهای صاحب قدرت است.

این مسؤول به حمله سپاه پاسداران ایران به مقر داعش اشاره کرد و گفت: در هیچ کشوری مردمی به پاکی مردم ایران وجود ندارد، باید به سپاهیان و ولی نعمتان کشورمان درود بفرستیم که با موشک نقطه زن خود پاسخ کوبنده‌ای به داعش دادند، تاکنون بیش از 100 تیم انتحاری قصد ورود به کشورمان را داشتند که به لطف سربازان امام زمان منهدم شدند.

یونسی‌رستمی تصریح کرد: خوشا به حال مردم ایران که در این راهپیمایی با دهان روزه و در این هوای گرم به عشق رضایت خداوند در یکی از مقدس‌ترین روزها و در بهترین ماه خدا شرکت کردند تا از مردم مظلوم غزه حمایت کنند.

وی گفت: مردم مازندران در هر زمینه‌ای همت و عظمت خود را نشان دادند از جمله حضور پرشور شما پای صندوق‌های رأی نشانگر انقلابی بودنتان است، استان مازندران بعد از استان یزد بالاترین میزان حضور شرکت‌کنندگان را داشت.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : حمایت از فلسطین رمز اتحاد مسلمانان است

حمایت از فلسطین رمز اتحاد مسلمانان است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا