امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:18:33

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5848 - تاریخ انتشار : دوشنبه 12 تیر 1396 - ساعت: 12:20

چاپ
کشف ۶ کیلو مواد مخدر در بهشهر

کشف ۶ کیلو مواد مخدر در بهشهر


فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از کشف ۶ کیلو تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ ابراهیم شجاعی گفت: به منظور تامین نظم و امنیت عمومی و برخورد با هرگونه ناهنجاری اجتماعی از جمله سرقت و مواد مخدر، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان بهشهر به مرحله اجرا در آمد.


فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر افزود: پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و شناسایی محل‌های وقوع جرم و تهیه و توزیع مواد مخدر، ماموران اقدامات عملیاتی را برای دستگیری عاملان ایجاد ناامنی در سطح شهرستان آغاز کردند.


سرهنگ شجاعی گفت: در اجرای این عملیات ماموران با هماهنگی مرجع قضائی و شناسایی عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر موفق به دستگیری ۵ خرده فروش مواد مخدر شدند.


وی افزود: در بازدید‌های به عمل آمده از محل اختفاء این افراد ۶ کیلو انواع مواد مخدر کشف و یک دستگاه خودروی وانت نیسان که متهمان از آن برای حمل و جابجایی مواد مخدر استفاده می‌کردند نیز متوقف شد.


شجاعی درادامه از دستگیری ۱۰ سارق حرفه‌ای منازل، اماکن خصوصی و اموال داخل خودرو در این طرح خبر داد و گفت: این افراد تاکنون به ۹ فقره سرقت اعتراف کردند.


فرمانده انتظامی بهشهر دستگیری ۵ نفر به دلیل ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم را از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح اعلام کرد و بر همکاری همه آحاد جامعه با پلیس برای داشتن جامعه‌ای آرمانی و امن تاکید کرد.دیدگاه شما در مورد : کشف ۶ کیلو مواد مخدر در بهشهر

کشف ۶ کیلو مواد مخدر در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا