امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:15:33

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5859 - تاریخ انتشار : دوشنبه 26 تیر 1396 - ساعت: 13:49

چاپ
برگزاري همايش سالانه پياده‌روی خانوادگی در بهشهر

رئیس اتاق اصناف بهشهر خبر داد:

برگزاري همايش سالانه پياده‌روی خانوادگی در بهشهر


رئیس اتاق اصناف بهشهر گفت: بمناسبت هفته بهزيستي همایش پیاده‌روی خانوادگی در بهشهر برگزار مي‌شود.

علیرضا صدیق از برگزاری اولین همایش سالانه پیاده‌روی خانوادگی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ستاد ورزش همگانی اتاق اصناف در راستای اهمیت به امر سلامت اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده اقدام به برگزاری اولین همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان کرد.

وی با بیان اینکه اهمیت بعد سلامت روانی، اجتماعی در کنار سلامت جسمانی است، افزود: لزوم تقویت جایگاه برنامه‌های بهداشت روان برای ارتقای سلامت روانی جامعه با هدف تحکیم بنیان خانواده، رفع عوامل تنش‌زا در زندگی فردی و اجتماعی و ترویج آموزش‌های اخلاقی جز با همکاری مردم و مسؤولان ممکن نیست.

رئیس اتاق اصناف بهشهر با اشاره به اینکه 22 تا 28 تیر به نام هفته بهزیستی نامگذاری شده است، بیان کرد: این همایش صبح روز جمعه 30 تیرماه از محل ( دِ او  ) عباس آباد در مسیر جاده‌ای به طرف استخر عباس‌آباد برنامه‌ریزی شده است.

صدیق تصریح کرد: این همایش با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه‌های تحت پوشش در قالب کمیته سه نفره به سرپرستی شعبانعلی مهرپویان رئیس اتحادیه الکتروموتور و سرپرست گروه کوهنوردی برزو بهشهر و رجبعلی قلیچیان عضو هیأت رئیسه اتاق  و سیدمحمد محمدی رئیس اتحادیه عکاسان برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را ترویج فرهنگ ورزش در خانواده‌ها دانست  و گفت بستر خانواده یکی از بهترین کانون‌ها برای ترویج فرهنگ ورزش است که باید مورد توجه قرار گیرد.

صدیق در پایان افزود: در این همایش علاوه بر برنامه‌های متنوع و پذیرایی صبحانه به چند نفر از افراد شرکت کننده در این همایش به قید قرعه  جوایزی اهداء خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشیدیدگاه شما در مورد : برگزاري همايش سالانه پياده‌روی خانوادگی در بهشهر

برگزاري همايش سالانه پياده‌روی خانوادگی در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا