امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:08:07

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5861 - تاریخ انتشار : دوشنبه 26 تیر 1396 - ساعت: 20:41

چاپ
برگزاری کارگاه تحکیم خانواده در بهشهر

رئیس جمعیت هلال احمر بهشهر خبر داد

برگزاری کارگاه تحکیم خانواده در بهشهر


رئیس جمعیت هلال احمر بهشهر گفت: به‌مناسبت هفته بهزیستی کارگاه تحکیم خانواده در بهشهر برگزار می‌شود.

محمدحسین موسی‌زاده در گفتگو باخبرنگار ما، اظهار کرد: به‌مناسبت هفته بهزیستی یک دوره کارگاه آموزشی تحکیم بنیاد خانواده با اولویت خانواده و دستیابی به راهکارهای علمی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بهشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نقش عفاف و حجاب در تحکیم خانواده و کاهش طلاق بی تاثیر نیست، افزود: اگر زن و مرد مراعات حدود الهی را کنند مسلماً در جامعه تأثیر گذارند و تأثیر آن را بر روی خانواده خود نیز می‌بینند.

رئیس جمعیت هلال احمر بهشهر با اشاره به هدف برگزاری این کار گروه، بیان کرد: جمعیت هلال احمر بهشهر برای صیانت از حریم و تحکیم خانواده کارگروهی با حضور عبدالله‌پور مدرس و عضو هیأت علمی دانشگاه روز سه شنبه بیست و ششم تیرماه ساعت 9ونیم صبح در سالن همایش‌های بهزیستی این شهرستان برگزار می‌کند.

این مسؤول با بیان اینکه حجاب مایه عزت و شرف و شخصیت افراد است، تصریح کرد: بانوان به مقداری که عزت، شخصیت و شرافت دارند، به همان میزان به حفظ بنیاد خانواده‌ای که بنا کرده‌اند اهمیت می‌دهند.

موسی‌زاده در پایان گفت: شرط اصلی سالم و پویا بودن جامعه، سلامت و پایداری خانواده است از این رو تلاش برای استحکام خانواده و سلامت آن، زمینه سلامت و سعادت عمومی را فراهم می‌سازد، از طرفی این نهاد مقدس ممکن است دچار آسیب‌هایی شود که سلامت آن را تهدید کند به طوری که موجب خدشه دار شدن روابط سالم اعضای خانواده با یکدیگر شود.

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی

 دیدگاه شما در مورد : برگزاری کارگاه تحکیم خانواده در بهشهر

برگزاری کارگاه تحکیم خانواده در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا