امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:01:50

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5862 - تاریخ انتشار : دوشنبه 26 تیر 1396 - ساعت: 18:52

چاپ
کشف 32 فقره سرقت در بهشهر

فرمانده انتظامی بهشهر عنوان کرد

کشف 32 فقره سرقت در بهشهر


فرمانده انتظامی بهشهر از کشف 32 فقره سرقت، حدود7 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 6 قاچاقچی در پی اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد.

ابراهیم شجاعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، گفت: به منظور ایجاد نظم و امنیت عمومی و مقابله با سرقت، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: ماموران پس از انجام عملیات شناسایی اقدامات پلیسی را برای دستگیری سارقان آغاز کردند.

فرمانده انتظامی بهشهر خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضایی ماموران در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری 28 سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

این مسؤول از کشف 32 فقره سرقت با دستگیری این افراد خبر داد و اظهار کرد: با هدف مقابله با عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر در این مدت 6 خرده فروش و عامل افیونی در این شهرستان دستگیر و در مجموع 6 کیلو و 650 گرم مواد مخدر از این افراد کشف شد.

شجاعی با اشاره به اینکه امنیت یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه و پیشرفت جوامع به شمار می‌رود از شهروندان خواست، ضمن توجه به هشدارهای انتظامی برای داشتن جامعه‌ای امن با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات واخباری در زمینه مسائل امنیی در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام دارند.دیدگاه شما در مورد : کشف 32 فقره سرقت در بهشهر

کشف 32 فقره سرقت در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا