امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:45:58

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5873 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 تیر 1396 - ساعت: 12:33

چاپ
انتخاب بهشهر به‌عنوان پایلوت کنترل و کاهش طلاق در مازندران

انتخاب بهشهر به‌عنوان پایلوت کنترل و کاهش طلاق در مازندران


معاونت امور توسعه و پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران ازانتخاب بهشهر به‌عنوان پایلوت کنترل و کاهش طلاق در مازندران خبرداد و گفت: برآنیم تا با این مهم خانواده ها را به زندگی ثابت و پایدار هدایت کنیم.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس، رقیه رحمانی اظهار کرد: سازمان بهزیستی به دلیل ذات مهربان و مسؤولیت‌پذیری که در حوزه اجتماعی دارد با شعار بهزیستی سلامت محور و مسؤولیت اجتماعی در سال جاری تعریف شده است.

وی با بیان اینکه بعد از گذشت 30 سال سازمان بهزیستی در برنامه توسعه به‌عنوان متولی سلامت اجتماعی شناخته شده است، افزود: این سازمان به‌عنوان تنها نهاد تخصصی اجتماعی در حمایت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، کنترل کاهش اعتیاد، طلاق و ساماندهی معتادان مطرح است.

معاونت امور توسعه و پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه نگاه به معلولان یک نگاه خاص است، بیان کرد: مسؤولیت اجتماعی زمانی ایجاد می‌شود که تمام نگاه‌ها به افراد یکی باشد و همگان از خدمات برابری استفاده کنند، ما باید به مسؤولیت‌پذیری اجتماعی به‌عنوان یک راهبرد اساسی نگاه کنیم.

این مسؤول با بیان اینکه سازمان بهزیستی به یک سازمان مطالبه‌گر تبدیل شده است، تصریح کرد: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، حمایت از معلولان، آگاه‌سازی جامعه و افزایش دانسته‌های مردم هدف اصلی ماست.

وی با اشاره به اینکه نگاه جامعه به سلامت جسمانی بیشتر است، افزود: سلامت روانی در کنار سلامت جسمانی از اهمیت بالایی برخوردار ست و همه ما باید به این مهم توجه کنیم که تعادل بین این دو بعد سلامت باید رعایت شود.

رحمانی از افتتاح دو پایگاه سلامت و خدمات اجتماعی در بهشهر خبر داد و گفت: تجمیع دو کار معاونت حوزه اجتماعی در قنبرآباد و پارک بوستان بهشهر به‌عنوان دو پایگاه سلامت و خدمات اجتماعی به‌دلیل افزایش آگاهی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی راه اندازی می شود.

وی در ادامه اظهار کرد: خرید بیش از چهار دستگاه غربالگری شنوایی برای کودکان پیش‌دبستانی در سطح استان مازندران در دستور کار ما قرار دارد و این هدیه ما به شهرستان بهشهر است.

معاون بهزیستی مازندران گفت: در حوزه آموزش و مهارت اعتبار خوبی برای این حوزه تعریف شده است و شهرستان بهشهر بعنوان پایلوت در این حوزه در نظر گرفته شده است.

وی از انتخاب بهشهر به‌عنوان پایلوت کنترل و کاهش طلاق در مازندران خبر داد و گفت: این شهر همچون سایر شهرهای دیگر به‌عنوان پایلوت کنترل و کاهش طلاق در مازندران انتخاب شده است تا با این مهم خانواده‌ها را به زندگی ثابت و پایدار هدایت کنیم.

 

ایمانه یخکشیدیدگاه شما در مورد : انتخاب بهشهر به‌عنوان پایلوت کنترل و کاهش طلاق در مازندران

انتخاب بهشهر به‌عنوان پایلوت کنترل و کاهش طلاق در مازندران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا