امروز پنج شنبه 03 خرداد 1397 ساعت 00:58:27

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5880 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 مرداد 1396 - ساعت: 16:01

چاپ
اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در ساحل دریای آرام گلوگاه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه خبر داد

اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در ساحل دریای آرام گلوگاه


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه گفت: با آغاز فصل تابستان در ساحل آرام دریای گلوگاه هر هفته روزهای پنج‌شنبه و جمعه عصرها برنامه‌های شاد و متنوع در زمینه‌های فرهنگی و هنری اجرا می‌شود.

داود بابایی، اظهار کرد:در طول ایام تابستان روزهای پنج‌شنبه و جمعه هر هفته همراه با اقامه نماز مغرب وعشاء برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری برای شهروندان و مسافران و گردشگران تابستانی در ساحل دریای آرام دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اجرای کلاس‌های طرح اوقات فراغت،افزود: با بهره‌گیری از تعالیم روح بخش، اقامه نماز و بیان مسائل دینی برای تقویت بنیه دینی و اعتقادی شهروندان و همچنین مشاوره خانواده ، مشاوره تربیتی فرزندان، بازی و سرگرمی، فعالیت‌های گروهی و ویژه برنامه‌هایی متناسب با نیازها و علاقه نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها طراحی و اجرا خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه بیان کرد: با اجرای برنامه‌های مختلف در ساحل دریای آرام از جمله غنچه باران ، آوای باران ، بازی باران ، اجرای نمایش ، مسابقه دارت ، طناب‌کشی، مسابقه طراحی و نقاشی کودکان و پرواز باد بادک‌ها اوقات فرهنگی، اجتماعی و هنری خوبی برای جوانان و نوجوانان فراهم کنیم.

بابایی یادآور شد: برنامه‌ریزی صحیح در زمینه اوقات فراغت طرح دریا و بهره‌گیری مناسب از آن به‌ویژه در فصل تابستان می‌تواند اثرات مثبت فراوانی در زندگی انسان برجای گذارد و باعث بروز خلاقیت کودکان ونوجوانان شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گلوگاه خاطرنشان کرد: در رابطه با مسائل فرهنگی فرصت‌های خوبی در اختیار داریم و اگر بتوانیم از این فرصت درست و به‌موقع بهره‌برداری کنیم می‌توانیم در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن مقابله کنیم .

 

 

انتهاي پيام/ مريم كلبادي نژاددیدگاه شما در مورد : اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در ساحل دریای آرام گلوگاه

اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در ساحل دریای آرام گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا