امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:20:38

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5883 - تاریخ انتشار : دوشنبه 02 مرداد 1396 - ساعت: 08:40

چاپ
۱۶ هکتار از اراضی ساحلی بهشهر آزادسازی شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهشهر:

۱۶ هکتار از اراضی ساحلی بهشهر آزادسازی شد


رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری بهشهر گفت: در طول دو سال گذشته حدود ۱۶ هکتار از اراضی ساحلی بهشهر برای دسترسی عموم مردم به دریا آزاد شد.

به گزارش صداي بهشهر به نقل از خبرگزاري مهر، علی باقری، از آزادسازی یک و نیم کیلومتر از اراضی ساحلی تصرف شده منطقه بهشهر در سال جاری خبر داد و افزود: این اراضی با حکم دادستانی و همکاری نیروهای منابع طبیعی و نیروی انتظامی آزاد شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری بهشهر گفت: برای آزادسازی حریم قانونی دریا در ساحل از امکانات شهرستانی بهره گرفته‌ایم و خوشبختانه دستگاه‌های مرتبط نیز پای‌کار آمده‌اند.

باقری با اشاره به اینکه دریا و نوار سواحل آن جزء انفال می‌باشد و نباید در انحصار افراد خاصی قرار بگیرد؛ یادآور شد: براساس اعلام مسوولان با وجود اینکه یک چهارم ساحل دریای مازندران متعلق بهشهر است اما متاسفانه مردم منطقه از ساحل مناسب برای استفاده ازدریا محروم بودند که امیدواریم با این آزادسازی‌ها از ساحل مناسب برخوردار شوند.

وی گفت: با تلاش‌های انجام شده در ۲ سال گذشته اداره منابع طبیعی بهشهر با همکاری دستگاه‌های قضایی و انتظامی، حدود ۱۶ هکتار از اراضی ساحلی را برای استفاده عموم مردم آزاد سازی کرد.دیدگاه شما در مورد : ۱۶ هکتار از اراضی ساحلی بهشهر آزادسازی شد

۱۶ هکتار از اراضی ساحلی بهشهر آزادسازی شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا