امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:39:45

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5886 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 مرداد 1396 - ساعت: 08:30

چاپ
کاهش آسیب‌های اجتماعی با برگزاری کلاس‌های توان‌افزایی بانوان

کاهش آسیب‌های اجتماعی با برگزاری کلاس‌های توان‌افزایی بانوان


مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: هدف از برگزاری کلاس‌های توان‌افزایی بانوان این است که آسیب طلاق، زندانیان زن و آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، مریم جمشیدی چهارشنبه با حضور در کلاس توان‌افزایی بانوان گلوگاهی، اظهار کرد: نخستین‌بار این کلاس‌ها در مرکز استان در سطح وزارت کشور برگزار شد سپس این مربیان به محلات خود اعزام شدند.

وی افزود: بنا داریم در پایان این دوره‌های آموزشی از مربیانی که به خوبی جلسات را به پایان رساندند قدردانی شود و یک برنامه دیدار با معاون رئیس جمهور داریم.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به نقش مادران در خانواده، بیان کرد: این جلسات به بانوان آموزش می‌دهد که زندگی خود را بهتر کنند و به موقع در زندگی تصمیم بگیرند.

این مسؤول ادامه داد: براساس ارزیابی‌های به عمل آمده تا امروز استان مازندران در رأس استان‌هایی بوده که این کلاس‌ها را برگزار کرده‌اند، زیرا هدف از برگزاری کلاس‌های توان‌افزایی بانوان این است که آسیب طلاق، زندانیان زن و آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد.

جمشیدی افزود: فرزند داشتن بدون آگاهی و توجه یک جنایت خاموش است که نه فقط در حق فرزندان بلکه یک چرخه بیمار ایجاد می‌شود که اگر ۱۰۰ سال بعد این نسل خطایی انجام دهد ما در آن خطا نقش داریم.

وی گفت: با توجه  به اینکه شهرستان گلوگاه به خوبی توانسته با آسیب‌های اجتماعی مبارزه کند، اعتبار و سهم عمده‌ای از اعتبارات را جهت ادامه این راه به این شهرستان اختصاص می‌دهیم.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : کاهش آسیب‌های اجتماعی با برگزاری کلاس‌های توان‌افزایی بانوان

کاهش آسیب‌های اجتماعی با برگزاری کلاس‌های توان‌افزایی بانوان تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا