امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:56:12

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5887 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 مرداد 1396 - ساعت: 08:31

چاپ
اختصاص 200 میلیون تومان برای احداث پارک بانوان در گلوگاه

فرماندار گلوگاه خبر داد

اختصاص 200 میلیون تومان برای احداث پارک بانوان در گلوگاه


فرماندار گلوگاه از احداث پارک بانوان در این شهرستان خبر داد و گفت: امسال ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ایجاد پارک در گلوگاه اختصاص یافت.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، محمدرضا تباکی‌قلعه چهارشنبه‌شب در کلاس توان‌افزایی بانوان این شهرستان اظهار کرد: هر مقدار اعتبار که استان به امور بانوان به‌ویژه برای آموزش توان‌افزایی بانوان اختصاص دهد شهرستان گلوگاه دو برابر آن را تخصیص می‌دهد.

وی با اشاره به نقش زن در خانواده افزود: باید در حوزه اجتماعی به بانوان توجه بیشتری داشته باشیم زیرا برای تحکیم خانواده بیشترین نقش و تأثیر را مادر در خانه ایفا می‌کند، همه نگاه‌های خانواده به زن است و باید او را پایه خانواده دانست.

فرماندار گلوگاه بیان کرد: با توجه به آسیب‌هایی که به بانوان و دختران در جامعه وارد می‌شود، کلاس‌های توان افزایی می‌تواند اهمیت خاصی در کاهش آسیب‌ها داشته باشد.

این مسؤول با اشاره به خانواده‌هایی که پدر خانواده از دنیا رفته یا در بین آنها نیست، گفت: زنان در این‌گونه خانواده‌ها باید برای رسیدن به آرامش تلاش بیشتری داشته باشند باید شرایط زندگی خوب را برای فرزندان خود مهیا کنند زیرا آنها آینده جامعه هستند.

تباکی‌قلعه از احداث پارک بانوان در این شهرستان خبر داد و گفت: امسال ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ایجاد پارک در گلوگاه اختصاص یافت.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : اختصاص 200 میلیون تومان برای احداث پارک بانوان در گلوگاه

اختصاص 200 میلیون تومان برای احداث پارک بانوان در گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا