امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:30:44

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5891 - تاریخ انتشار : جمعه 06 مرداد 1396 - ساعت: 17:07

چاپ
مناطق هزارجریب فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری است

امام جمعه بهشهر:

مناطق هزارجریب فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری است


امام جمعه بهشهر گفت: مناطق هزارجریب فرصت مناسبی برای تبدیل به یک منطقه نمونه گردشگری و تولیدی هستند.

حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بهشهر، با اشاره به اهمیت رعایت اخلاق اسلامی در جامعه، اظهار کرد: انسان با تقوا از کارهای خلاف اخلاقی بدور است و از حرام دوری می‌کند، انسان متدین و بابصیرت خود را از آلودگی‌ها دور می‌سازد.

وی با بیان اینکه ذکر خدا به معنی فراموش نکردن اوست، افزود: انسان بی‌هویت علاوه بر فراموش خود خدا را فراموش می‌کند، این انسان اگر ذره‌ای به لطف و کرم باری تعالی بیاندیشد هرگز خود را گم نمی‌کند.

امام جمعه بهشهر با اشاره به میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) ورود وی را به قم منشا و برکات بسیاری برای نظام اسلامی دانست و افزود: معصوم بودن، کریمه اهل بیت بودن و شفیع روز جزا بودن از شاخص‌ترین ویژگی‌های این بانو است.

این مسؤول با تأکید بر اینکه زنان ما باید به ارزش‌های الهی روی بیاورند، ادامه داد: حضرت فاطمه معصومه(س) آن بانویی است که حرم او مرجع و پناهگاه همه شیعیان است، فاطمه معصومه(س) بانویی است که روز ولادتش به عنوان روز دختر نام‌گذاری شد و این بانو بهترین سرمشق و الگوی دختران ما است.

جباری با استناد به بیانات امام رضا(ع) تصریح کرد: هر کسی خواهرم معصومه(س) را در قم زیارت کند گویا مرا زیارت کرد، یعنی زیارت حضرت معصومه(س) معادل زیارت است و کسی خواهرم معصومه را زیارت کند بهشت برای اوست.

وی با تأکید بر اینکه به شدت با اختلاف مخالف هستیم بیان کرد: همت، وحدت و همدلی و همچنین تلاش با مدیریت انقلابی هدف اصلی ماست و از هرگونه اختلاف‌افکنی بیزار و با آن مخالفت و مبارزه می‌کنیم.

امام جمعه بهشهر با استناد به بیانات مقام معظم رهبری، امام جمعه را به‌عنوان فرمانده قرارگاه سیاسی و اجتماعی دانست و افزود: نماز جمعه در هر شهری قلب فرهنگی و قرارگاه ایمان، تقوا، اخلاق، بصیرت و بیداری است و امام جمعه به‌عنوان فرمانده این قرارگاه است.

این مسؤول اظهار کرد: منافقین کوردلی که امروز یاری‌گر داعش شده‌اند و نوکری استکبار را میکنند باید بدانند مردم ما نه تنها ظلم و جنایت‌ها را فراموش نکرده‌اند و همین مردم به کوچک‌ترین خطای شما پاسخ خواهند داد.

جباری با بیان اینکه مناطق هزارجریب فرصت مناسبی برای تبدیل به یک منطقه نمونه گردشگری و تولیدی هستند، گفت: هزارجریب بهشهر با تولید گلاب، زعفران و میوه‌های متنوع می‌تواند در اقتصاد ملی دخیل باشد و این مناطق ظرفیت قوی برای سرمایه‌گذاری اقتصادی است.

 

 

ایمانه یخکشیدیدگاه شما در مورد : مناطق هزارجریب فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری است

مناطق هزارجریب فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا