امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:14:28

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5903 - تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مرداد 1396 - ساعت: 11:24

چاپ
ثبت 15 واحد رونق تولید در سامانه بهین‌یاب گلوگاه

فرماندار گلوگاه خبر داد

ثبت 15 واحد رونق تولید در سامانه بهین‌یاب گلوگاه


فرماندار گلوگاه از ثبت ۱۵ واحد رونق تولید در سامانه بهین‌یاب خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۴ واحد در بخش صنعت و یک واحد در بخش کشاورزی هستند.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از  خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، محمدرضا تباکی‌قلعه در جلسه بسته رونق اقتصادی در این شهرستان، اظهار کرد: در بخش بهسازی و نوسازی دو واحد، در کمیته بررسی هشت واحد و در کارگروه استانی یک واحد مشغول به فعالیت هستند.

وی در خصوص تسهیلات بانکی به واحدها، بیان کرد: جمع کل درخواستی‌ها ۶۰ میلیارد تومان است که تاکنون ۱۵ میلیارد تومان از این مبلغ به بانک‌ها ارجاع داده شده است.

فرماندار گلوگاه افزود: در این شهرستان واحدهای صنعتی خیلی کم است این بخاطر دلایل زیادی به‌شمار می‌رود که سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی گلوگاه استقبال نمی‌کنند.

تباکی خطاب به مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران، گفت: صنعت، معدن و تجارت برای فرمانداری‌ها در سامانه بهین‌یاب کد کاربری تعیین کند تا دسترسی لازم برای وضعیت و روند پیشرفت واحدهای صنعتی داشته باشند، دامنه کاری فرمانداری‌ها را بازتر کنند تا در بخش گردشگری بتوانند مانور بیشتری دهند.

وی بیان کرد: خیلی از واحدهای کشاورزی معرفی شدند اما به ثبت نرسیده‌اند، ادارات دارایی و تامین اجتماعی باید فعالیت بیشتری برای جذب سرمایه‌گذاران داشته باشند.دیدگاه شما در مورد : ثبت 15 واحد رونق تولید در سامانه بهین‌یاب گلوگاه

ثبت 15 واحد رونق تولید در سامانه بهین‌یاب گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا