امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:06:25

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5914 - تاریخ انتشار : جمعه 13 مرداد 1396 - ساعت: 17:49

چاپ
خبرنگاران طلایه داران ترویج فرهنگ شهادت هستند

خبرنگاران طلایه داران ترویج فرهنگ شهادت هستند


رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران امروز در دیدار با خانواده شهید رسانه زمان روشن بخش به مناسبت هفته خبرنگار گفت: رسالت زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت بر دوش اصحاب رسانه است.

به گزارش صدای بهشهر،حسن افشار با بیان اینکه به فرموده رهبر فرزانه انقلاب الامام خامنه ای زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، یاد و خاطره شهدا جاری است.
او با اشاره به اینکه در شرایط حساس کنونی و هجمه سنگین رسانه های معاند و استکباری بمباران رسانه ای بر علیه ایران انجام می دهند یادآور شد: هوشیاری اصحاب رسانه های داخلی موجب شد تا در تمامی جریانسازی رسانه ای علیه ایران، غرب بازنده باشد.
علی روشن بخش فرزند شهید روشن بخش نیز با بیان اینکه خبرنگاری در ایران زمانی مقدس است که تبلیغات انقلاب را به همراه داشته باشد گفت: حراست از انقلاب، نظام، آرمانهای امام و شهدا و خط ولایت و رهبری امروز بر عهده خبرنگاران است.
همسر شهید زمان روشن بخش نیز در این دیدار از امت اسلامی خواست تا ولایت را فراموش نکنند و خط رهبری را حفظ کنند.
در این دیدار رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، زارع معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرهنگ یعقوبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائم شهر و برخی از مسئولان شهرستان و خبرنگاران و پیشکسوتان رسانه ای حضور داشتند.

 دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران طلایه داران ترویج فرهنگ شهادت هستند

خبرنگاران طلایه داران ترویج فرهنگ شهادت هستند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا