امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:56:36

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5934 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 مرداد 1396 - ساعت: 17:50

چاپ
کلنگ‌زنی کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر هفته دولت در گلوگاه

فرماندار گلوگاه اعلام کرد

کلنگ‌زنی کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر هفته دولت در گلوگاه


فرماندار گلوگاه از کلنگ‌زنی یک کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر در هفته دولت خبر داد و گفت: کلنگ‌زنی دو کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر در دستور قرار دارد.

محمدرضا تباکی‌قلعه ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت، اظهار کرد: از مدیران شهرستان انتظار داریم با تمام توان و ظرفیت دستگاه‌ها برای به نمایش گذاشتن عملکرد دولت به میدان بیایند چرا که در بیشتر موارد عملکرد چشمگیری داشتیم، برای مثال در حوزه بهداشت و درمان 40 برابر بیشتر از قبل تسهیلات دریافت کردیم.

وی با اشاره به هفته دولت، بیان کرد: طبق روال سال‌های گذشته در نخستین روز از هفته دولت از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان تجلیل می‌شود، هر یک از ادارات باید یک کارمند نمونه از دستگاه خود را به فرمانداری معرفی کنند.

فرماندار گلوگاه خاطرنشان کرد: ارگان‌های شهرستانی برنامه‌های شاخص را به صورت کتبی و پس از پایان هفته دولت عملکرد خود را هم کتبی و هم با فایل صوتی و همچنین زمان افتتاح پروژه‌ها را به فرمانداری ارائه دهند.

این مسؤول از برپایی نمایشگاه عملکرد دولت، با عنوان سیمای امید در خیابان امام خمینی (ره) گلوگاه خبر داد و گفت: این نمایشگاه سبب می‌شود تا مردم از طریق تصاویر بتوانند با عملکرد‌ها آشنا شوند، در این هفته گلزار شهدای روستای تیله نو افتتاح و غبارروبی می‌شود.

تباکی‌قلعه از کلنگ‌زنی یک کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر در هفته دولت خبر داد و گفت: کلنگ‌زنی دو کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر در دستور قرار دارد.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : کلنگ‌زنی کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر هفته دولت در گلوگاه

کلنگ‌زنی کارگاه تولید فرآورده‌های انجیر هفته دولت در گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا