امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:10:19

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5938 - تاریخ انتشار : جمعه 03 شهریور 1396 - ساعت: 15:33

چاپ
کلنگ‌زنی فاز 2 احداث بیمارستان 64 تخت‌خوابی در گلوگاه

فرماندار گلوگاه خبر داد

کلنگ‌زنی فاز 2 احداث بیمارستان 64 تخت‌خوابی در گلوگاه


فرماندار گلوگاه گفت: فاز 2 بیمارستان 64 تخت‌خوابی گلوگاه در چند روز آینده کلنگ‌زنی و این پروژه تا 2 سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و پزشک متخصص به گلوگاه فرستاده می‌شود.

محمدرضا تباکی بعد از ظهر امروز در دیدار مسؤولان با امام جمعه گلوگاه، اظهار کرد: آن چه که باعث شده تا از شهیدان رجایی و باهنر تجلیل شود فقط شهادت این دو دولت‌مرد نیست بلکه فکر و  اهداف انقلابی آنها است.

وی افزود: فکر و هدف آنها فقط خدمت به مردم و جمهوری اسلامی بود، دولت مردان نظام باید آنها را الگوی خود قرار دهند و با تلاش رضایت مردم را کسب کنند.

این مسؤول بیان کرد: هنگام مراجعه مردم به ادارات باید با اخلاق و منش خوب با آنها برخورد کنیم چرا که آنها ولی نعمت و واسطه فیض الهی هستند، باید برای برطرف کردن احتیاجات آنها تلاش کنیم.

تباکی گفت: شهیدان رجایی و باهنر از هرگونه تملق و تشریفات دور بودند و زندگی با تشریفات را مختص شاه و زندگی یک مسؤول جمهوری اسلامی را دور از تملق می‌دانستند.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته دولت بیان کرد: مهم‌ترین دغدغه مردم گلوگاه اشتغال، نبود پزشک متخصص و کیفیت پایین آب مصرفی خانوار است که توانستیم این مشکلات را بررسی و به فکر چاره و برطرف کردن آنها باشیم.

فرماندار گلوگاه افزود: به علت ظرفیت پایین بیمارستان فعلی امکانات کافی و پزشک متخصص به آن تعلق نگرفته است بنابراین فاز 2 بیمارستان 64 تخت خوابی را در چند روز آینده کلنگ‌زنی خواهیم کرد و این پروژه تا دوسال آینده به بهره برداری می‌رسد و پزشک متخصص به گلوگاه فرستاده می‌شود.

وی یادآور شد: پروژه آب‌شیرین‌کن که از نگرانی مردم بوده است روز سه‌شنبه به بهره‌برداری خواهد رسید و آب شیرین و تصفیه شده وارد منازل می‌شود، در زمینه اشتغال نیز در هفته دولت دو کارخانه تولید فرآورده‌های انجیر کلنگ‌زنی و تا سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید که 100 نفر به طور مستقیم و بیش از 100 نفر غیر مستقیم مشغول به کار می‌شوند.

وی در پایان گفت: به دلیل نبود گاز در برخی روستاهای بالا دست، کلنگ‌زنی گازرسانی به روستای نیالا انجام می‌شود که تا پایان سال 97 تمام روستاهای بالادست دارای گاز شوند.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : کلنگ‌زنی فاز 2 احداث بیمارستان 64 تخت‌خوابی در گلوگاه

کلنگ‌زنی فاز 2 احداث بیمارستان 64 تخت‌خوابی در گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا