امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:24:29

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5939 - تاریخ انتشار : جمعه 03 شهریور 1396 - ساعت: 15:41

چاپ
افتتاح و کلنگ‌زنی 46 پروژه عمرانی در بهشهر

در هفته دولت صورت می‌گیرد

افتتاح و کلنگ‌زنی 46 پروژه عمرانی در بهشهر


فرماندار بهشهر از افتتاح 46 طرح و پروژه در هفته دولت در این شهرستان خبر داد و گفت: در هفته دولت امسال 46 طرح به ارزش 29 میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است.

سید‌خالق سجادی در سخنرانی پیش از خطبه امروز نمازجمعه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: یکی از علت‌های اصلی که مردم شهیدان رجایی و باهنر را الگو زندگی خود قرار می‌دهند این است جایگاه ریاست و حکومت داری در شخصیتشان تاثیری نگذاشت و آنان بودند که به جایگاه و منزلت ریاست جمهوری بها دادند.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر هرگز تحت لقای ریاست با مردم صحبت نکردند، افزود: شهیدان رجایی و باهنر هرگز ریاست را ماخذی برای آب و نان قرار ندادند، بلکه از شخصیت و حیثیت خود برای نظام هزینه کردند و امروز دولت مردان جمهوری اسلامی ایران با تاثی از این دو شهید بزرگوار در دولت تدبیر و امید کمر به خدمت مردم بسته‌اند.

فرماندار بهشهر با اشاره به پروژه‌های هفته دولت در این شهرستان، بیان کرد: در هفته دولت امسال 46 طرح به ارزش 29 میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است.

این مسوول تصریح کرد: در این هفته 38 طرح افتتاحی به ارزش 21 میلیارد تومان و 8 طرح کلنگ‌زنی با اعتباری بیش از 8 میلیارد تومان در بهشهر صورت می‌پذیرد.

سجادی از افزایش 5 برابری در حوزه بهداشت و درمان خبر داد و گفت: بخش بهداشت و درمان از محل طرح تحول سلامت در چهار سال اخیر یک رشد 5 برابری نسبت به 8 سال دولت گذشته را تجربه کرده است.

وی ادامه داد: پروژه احداثی در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان در 8 سال دولت گذشته حدود هزار و 730 مترمربع بوده است که این مهم در چهار سال اخیر به هشت هزار و 530 مترمربع رشد داشته است.

نماینده عالی دولت در بهشهر اظهار‌ کرد: آبگیری سدگلورد و شبکه‌های آب‌رسانی زیرمجموعه‌های سدگلورد، زه‌کشی بیش از 10 هزار هکتار اراضی پایین دست، توسعه باغات و گیاهان دارویی در اراضی شیبدار از جمله اقدامات خوب در حوزه کشاورزی در دولت یازدهم بوده است.

سجادی با بیان اینکه بیش از 50 هکتار از اراضی شیب‌دار زیرکشت گیاهان دارویی رفتند، افزود: شرکت بهدیس در شهرستان بهشهر در این حوزه بسیار موفق عمل کرده است و امیدواریم با همکاری مردم و حمایت دولت شاهد افرایش سطح زیر کشت گیاهان دارویی به وسعت 2 هزار هکتار باشیم.

وی درخصوص طرح خدمات گردشگری در شهرستان، بیان کرد: طرح جامعه توسعه گردشگری مجموعه تاریخی عباس‌آباد بهشهر تهیه و نیازمند یک سرمایه‌گذار قوی در شهرستان به جهت اجرایی شدن این طرح هستیم تا این مجموعه تاریخی را به قطب گردشگری تبدیل سازیم.

فرماندار بهشهر با اشاره به اینکه بیش از 35 میلیارد تومان در حوزه راه هزینه شده است، افزود: گازرسانی به مناطق بالادست با اعتبار بیش از 220 میلیارد یکی از مهمترین پروژه‌های ما در این دولت است.

وی ادامه داد: در هر روستا بیش از یک‌میلیارد و نیم تومان برای گازکشی روستاها هزینه شده است و بیش از 90 میلیارد تومن برای بیش از 60 روستا در بخش یانه‌سر اعتبار تعیین شده است.

سجادی اظهارکرد: در حوزه شهرک 715 هکتاری صنعتی بهشهر یکسری اقدامات صورت پذیرفت و درحال تملک زمین هستیم.

وی در پایان به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت: مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای برگ زرینی در تاریخ شهرستان ثبت کردند و این عزیزان باید با انتخاب شهردار و دهیار توانمند و همچنین تصویب مصوبات اعتماد مردم را مستمر داشته باشند و به گونه‌ای عمل کنند که درخور و شان شهرستان باشد.

 

ایمانه یخکشیدیدگاه شما در مورد : افتتاح و کلنگ‌زنی 46 پروژه عمرانی در بهشهر

افتتاح و کلنگ‌زنی 46 پروژه عمرانی در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا