امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:09:47

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5940 - تاریخ انتشار : جمعه 03 شهریور 1396 - ساعت: 15:45

چاپ
نباید بین شهرستان‌ها تبعیض قائل شوند/چرا هیچ یک از مدیران کل استان گلوگاهی نیستند؟

امام جمعه گلوگاه:

نباید بین شهرستان‌ها تبعیض قائل شوند/چرا هیچ یک از مدیران کل استان گلوگاهی نیستند؟


امام جمعه گلوگاه با اشاره به اینکه تقسیم قدرت و مدیریت باید عادلانه باشد، گفت: نباید بین شهرستان‌ها تبعیض قائل شوند.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز اظهار کرد: نباید بین شهرستان‌ها تبعیض قائل شوند، مدیرکل در هر استان پل اقتصادی به شهرستان‌ها است و شهرستان گلوگاه هیچ کسی در استان ندارد.

وی افزود: تقسیم قدرت و مدیریت باید عادلانه باشد، از استانداری مازندران درخواست می‌کنیم حداقل یک نفر از شهرستان گلوگاه به عنوان مدیرکل انتخاب کنند،دولت اگر بخواهد به موفقیت برسد باید براساس نقشه کلی نظام حرکت کند.

امام جمعه گلوگاه بیان کرد: ما باید به دولت یاری برسانیم،کمک به دولت کمک به نظام است، چهار سال فرصت استثنایی و طلایی را پیش رو داریم.

این مسؤول گفت: ما با علم به شعار ما می‌توانیم کارها را پیش خواهیم برد، ما می‌توانیم زیرا نیروهای غنی و متفکر داریم و ذخایر زیرزمینی و کلی منابع طبیعی و امکانات داریم، باید از امکانات جهت پیشرفت جامعه به خوبی استفاده کنیم.

میراحمدی افزود: تا زمانی که میکروب اقتصادی و فساد در جامعه وجود داشته باشد پیشرفت نخواهیم کرد، مبارزه با فساد برای نجات اقتصاد کشور باید جدی گرفته شود.

وی با اشاره به تحکیم بنیان خانواده ها بیان کرد: در خانواده باید اصول زندگی مشترک رعایت شود اگر نیاز ها در خانواده برطرف نشود با خطر جدی مواجه خواهیم شد.

امام جمعه گلوگاه گفت: در زندگی مشترک اصل را بر سازش بگذارید تا از پیش روی اختلافات جلوگیری شود، شکافی که بین زن و شوهر ایجاد می‌شود زندگی آنها را از بین خواهد برد بنابراین برای از بین بردن اختلافات شدید به جای مراجعه به دادگاه به یک ریش سفید در خانواده مراجعه کنید.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : نباید بین شهرستان‌ها تبعیض قائل شوند/چرا هیچ یک از مدیران کل استان گلوگاهی نیستند؟

نباید بین شهرستان‌ها تبعیض قائل شوند/چرا هیچ یک از مدیران کل استان گلوگاهی نیستند؟ تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا