امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:43:10

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5942 - تاریخ انتشار : شنبه 04 شهریور 1396 - ساعت: 15:23

چاپ
پیگیر راه‌اندازی منطقه آزاد در بندر امیرآباد بهشهر هستیم/ نتوانستیم انتظارات مردم را برطرف کنیم

استاندار مازندران:

پیگیر راه‌اندازی منطقه آزاد در بندر امیرآباد بهشهر هستیم/ نتوانستیم انتظارات مردم را برطرف کنیم


استاندار مازندران گفت: پیگیر راه‌اندازی منطقه آزاد در بندر امیرآباد بهشهر هستیم زیرا دارای ظرفیت و زیرساخت‌های خوبی است.

ربیع فلاح‌جلودار بعد از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی فاز دو بیمارستان 64 تخت‌خوابی گلوگاه، با قدردانی از کارمندان به مناسبت روز کارمند و گرامی‌داشت 375 کارمند شهید استان، اظهار کرد: ادارات سنگر مدیران برای خدمت به مردم است، اگر هر کدام در موقعیت و دستگاه اداری موفق عمل کنیم خدمات گسترده‌ای در سطح استان شکل خواهد گرفت.

وی با اشاره به مشکلات مردم بیان کرد: باید قبول داشته باشیم نتوانستیم انتظارات مردم را به طور کامل برطرف کنیم، یکی از مشکلات جامعه عدم هماهنگی مسؤولان در برخی موارد است، ارتباط بین مسؤولان دوطرفه باشد، مسؤولان در هر هفته می‌توانند درباره بررسی مشکلات گرد هم بیایند و راهکار ارائه دهند.

استاندار مازندران گفت: همه تلاش‌های این دوره دولت برقراری توازن و تعادل در استان بوده است، حتی در بحث حضور مدیران منطقه‌ای در استانداری این توازن اجرا شده است و خواستار سهیم بودن مدیران شهرستان‌ها چه از غرب و چه از شرق استان در استانداری هستیم.

این مسؤول تاکید کرد: در برنامه‌های دولت از هر هشت درصد دو درصد باید بهره‌وری باشد، از ظرفیت‌ها باد به خوبی بهره ببریم و از زیرساخت‌ها استفاده کنیم، پیگیر راه‌اندازی منطقه آزاد در بندر امیرآباد بهشهر هستیم زیرا دارای ظرفیت و زیرساخت‌های خوبی است.

فلاح‌جلودار افزود: برطرف کردن مشکل اشتغال فقط بر عهده دولت نیست، سرمایه‌گذاران و مردم باید در این حوزه تلاش کنند، بیش از یک چهارم اشتغال مازندران، اشتغال کوچک است.

وی در پایان گفت: با همه کمبودها توانستیم خانه بهداشت را در روستاها احداث کنیم باید به فکر فرستادن پزشک به این خانه بهداشت‌ها باشیم، بیشتر منابع اولیه کشور از روستاها تامین می‌شود و شهرنشین‌ها به نسبت آنها از امکانات رفاهی بیشتری برخوردارند.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : پیگیر راه‌اندازی منطقه آزاد در بندر امیرآباد بهشهر هستیم/ نتوانستیم انتظارات مردم را برطرف کنیم

پیگیر راه‌اندازی منطقه آزاد در بندر امیرآباد بهشهر هستیم/ نتوانستیم انتظارات مردم را برطرف کنیم تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا