امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:39:08

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5943 - تاریخ انتشار : شنبه 04 شهریور 1396 - ساعت: 19:38

چاپ
برگزاری جشن روز پزشك در بهشهر

برگزاری جشن روز پزشك در بهشهر


به مناسبت سالروز ولادت حکیم ابوعلی سینا و حکیم محمد بن زکریای رازی و روز پزشک و همچنين روز دارو ساز مراسم جشني در بهشهر برگزار می شود.

حبیب الله رنجبر در گفتگو با خبرنگار صداي بهشهر،  ضمن تبریک روز پزشک و روز داروساز به تمامی پزشکان و زحمت کشان عرصه سلامت از برگزاری جشن روز پزشک در بهشهر خبر داد و اظهارکرد: مراسم گرامیداشت روز پزشک و تجلیل از این قشر زحمت کش از سوی سازمان نظام پزشکی برگزار می‌شود که امسال نیز این مراسم با حضور پزشکان دندانپزشکان، داروسازان، متخصصان علوم آزمایشگاهی و دیگر اقشار گروه پزشکی، چهارم شهریور ماه در بهشهر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه عقل سالم در بدن سالم است، افزود: اگر جسم انسان سالم نباشد روح رشد وتعالی نخواهد یافت ازین رو سلامت جسم از اهمیت بالایی برخوردار است و این مهم بر عهده پزشکان می‌باشد.

رئیس نظام پزشکی شهرستان بهشهر تصریح کرد: در حال حاضربیش از 150 پزشک عمومی، 80 پزشک متخصص و 40 دندان پزشک و 30 داروساز در بهشهر و گلوگاه فعالیت دارند.

وی در پایان افزود: قطعاً اولویت اصلی جامعه پزشکی سلامت بیماران و حفظ کرامت آنهاست و در این میان جامعه نیز باید با نگاهی ویژه به حرفه پزشکی توجه نماید.

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشي

 



دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشن روز پزشك در بهشهر

برگزاری جشن روز پزشك در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا