امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:41:25

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5944 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 شهریور 1396 - ساعت: 10:08

چاپ
شاخص‌های گلوگاه نسبت به سایر شهرهای مازندران پایین‌تر است

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس:

شاخص‌های گلوگاه نسبت به سایر شهرهای مازندران پایین‌تر است


نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان گلوگاه در بسیاری از شاخص‌ها نسبت به سایر شهرهای مازندران پایین‌تر است و این تلاش خودمان را می‌طلبد.

علی‌محمد شاعری بعد از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی فاز دو بیمارستان ثامن الائمه گلوگاه اظهار کرد: در سال 95 کلنگ‌زنی گاز رسانی به روستاهای هزار جریب زده شده بود که امسال 10 روستا از این نعمت برخوردار خواهند شد.

وی افزود: شهرستان گلوگاه در بسیاری از شاخص‌ها نسبت به سایر شهرهای مازندران پایین‌تر است و این تلاش خودمان را می‌طلبد، یکی از این شاخص‌ها در حوزه بهداشت و درمان است که برای توسعه خدمات درمانی و بهداشتی اعتبار خوبی به استان اختصاص یافت.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسؤولان باید پیگیر مسائل و پروژه‌ها باشند و مدیر شهرستان می‌تواند کار را به سرانجام برساند، فرماندار باید بر کار ادارات نظارت داشته باشد.

این مسؤول با اشاره به شعار سال، گفت: اعتقاد دارم مدیریت جهادی به معنای کار جهادی همه مدیران است و نقطه اتصال بین مردم و دولت باید پرکار باشد تا مردم از دولت و نماینده رضایت داشته باشند.

شاعری در خصوص انتخاب وزرا پیشنهادی دولت، تصریح کرد: نمایندگان مجلس با نگاه حمایت از منافع ملی و دولت و در جهت پیشرفت و توسعه کشور به کابینه کشور رای دادند با این امید که مسائل و مشکلات به ویژه مشکل بیکاری را حل کنند.

وی افزود:در استان مازندران نیز با همین سبک کار می‌شود، بدون تنش و با همدلی و همراهی می‌خواهیم در یک بستر آرام و با هماهنگی همه دستگاه های اجرایی به سمت تحقق اهداف توسعه گام برداریم.

 

 

انتهای پیام/مریم کلبادی نژآددیدگاه شما در مورد : شاخص‌های گلوگاه نسبت به سایر شهرهای مازندران پایین‌تر است

شاخص‌های گلوگاه نسبت به سایر شهرهای مازندران پایین‌تر است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا