امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:43:05

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5946 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 شهریور 1396 - ساعت: 22:03

چاپ
در جایگاه دولتی به رای مردم احترام می گذاریم

فرماندار بهشهر عنوان کرد:

در جایگاه دولتی به رای مردم احترام می گذاریم


فرماندار بهشهر با بیان اینکه بعنوان جایگاه دولتی به رای مردم احترام می گذاریم، گفت: اگر فکر می کنید از سوی شورا انتخاب نادرستی از نظر مردم اتفاق افتاد، مردم باید هزینه اش را بپردازند.

 به گزارش صدای بهشهر، سید‌خالق سجادی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بهشهر که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شهید رجائی و باهنر نمونه کاملی برای همیشه تاریخ دولتمردان بشمار می آیند چرا که جایگاه ریاست و حکومت داری در شخصیتشان تاثیری نگذاشت و آنان بودند که به جایگاه و منزلت ریاست جمهوری بها دادند.

 

وی بابیان اینکه مردم بهترین قاضی در ارزیابی مسائل هستند، افزود: دولت آیت الله هاشمی رفسنجانی،  دولت سازندگی بوده است و یقینا در طول دوران حیات خود، خدمات ارزنده ای تقدیم نظام و مردم کرده است.

 

فرماندار بهشهر با اشاره به پروژه‌های هفته دولت در این شهرستان، بیان کرد: در هفته دولت امسال ۴۳طرح به ارزش بیش از ۳۳میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است.

 

این مسوول تصریح کرد: در این هفته 38 طرح افتتاحی به ارزش ۱۳میلیارد و پانصد میلیون تومان و ۵طرح کلنگ‌زنی با اعتباری بیش از ۱۹میلیارد تومان در بهشهر صورت می‌پذیرد.

 

سجادی گفت: پروژه بیمارستان امام، چهاربانده شدن جاده بهشهر_ زاغمرز، ساخت بیش از ۱۱مرکز درمانی خانه بهداشت، پل بزرگ کمربندی، آب گیری سد گلورد، پل روگذر سد گلورد و شبکه فاضلاب شهرک امام خمینی، مجتمع آب رسانی شهید هاشمی نژاد، راه اندازی مرکز دیالیز مازندران و مجهز شدن به دستگاه سی تی اسکن تنها بخشی از پروژه ها و اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان بهشر است.

 

وی از افزایش 5 برابری در حوزه بهداشت و درمان خبر داد و گفت: بخش بهداشت و درمان از محل طرح تحول سلامت در چهار سال اخیر یک رشد 5 برابری نسبت به 8 سال دولت گذشته را تجربه کرده است.

 

فرماندار بهشهر ادامه داد: پروژه احداثی در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان در 8 سال دولت گذشته حدود هزار و 730 مترمربع بوده است که این مهم در چهار سال اخیر به هشت هزار و 530 مترمربع رشد داشته است.

 

نماینده عالی دولت در بهشهر تصریح کرد: زیر سازی راه یانه سر ، بهره برداری از ۶مرکز آموزشی با اعتبار بیش از ۶میلیارد تومن، توسعه و بهره برداری فاز بندر امیرآباد، اخذ مجوز احداث بزرگترین شهرک صنعتی شرق استان مازندران در بهشهر، افتتاح چندین واحد تولیدی و کلنگ زنی و احداث تولیدی ام دی اف در منطقه امیرآباد بهشهر بخش دیگری از  اقدامات این دولت در شهرستان است.

 

وی بیان اینکه بیش از 50 هکتار از اراضی شیب‌دار زیرکشت گیاهان دارویی رفتند، افزود: شرکت بهدیس در شهرستان بهشهر در این حوزه بسیار موفق عمل کرده است و امیدواریم با همکاری مردم و حمایت دولت شاهد افرایش سطح زیر کشت گیاهان دارویی به وسعت 2 هزار هکتار باشیم.

 

سجادی به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت: مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای برگ زرینی در تاریخ شهرستان ثبت کردند.

 

وی در پایان با تاکید بر اینکه بعنوان جایگاه دولتی به رای مردم احترام می گذاریم، گفت: اگر فکر می کنید از سوی شورا انتخاب نادرستی از نظر مردم اتفاق افتاد، مردم باید هزینه اش را بپردازند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 09 شهریور 1396 - 11:05 1

  با سلام خدمت فرماندار محترم- مردم عوام هستند و دنبال علاج مشکلات شهر خود هستند - شما و امام جمعه محتر م که از نخبه گان شهر و خواص هستید چرا سکوت اختیار می کنید - شما مگر مقام بالا تر نمی باشید - چرا سکوت می کنید - سکوت شما خیانت به مردم و مستمندان است - آیا شهردار جدید بهشهر ( صمدایی) صلاحیت های فردی - علمی و... دارد - کجا از قشر دانشگاهیی می باشد؟ کجا از قشر متخصص می باشد ؟ آیا مدرک دکترا دارد که ؟ یا استفاده ابزاری و استفاده از جعل سند می کند؟ آیا شما مدرک تحصیلی اش را دیدید که عنان و افسار یک شهر ولایی ( اشرف الا بلاد را دست اینچنین افراد واگذار می کنید- سوابقش مشاور و راننده فرماندار میانردود( علی رجبی) و فرماندار نکا ( علی رجبی ) و مدبر کل ثبت احوال ( علی رجبی) مبی باشد - این شد تجربه ؟ مگر مردمان موش آزمایشگاهی هستند؟ شما و امام جمعه و دادستان و استاندار و تمام مسئولین نظارتی در پیشگاه خداوند قادر باید نسبت به حق الناس مردم پاسخگو باشید

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : در جایگاه دولتی به رای مردم احترام می گذاریم

در جایگاه دولتی به رای مردم احترام می گذاریم تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا