امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:27:26

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5952 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 شهریور 1396 - ساعت: 16:15

چاپ
اهدای جهیزیه به 25 نوعروس بهشهری

مسؤول مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های بهشهر عنوان کرد

اهدای جهیزیه به 25 نوعروس بهشهری


مسؤول مؤسسه خیریه آبشارعاطفه‌های بهشهر گفت: 25 سری جهیزیه توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در بهشهر به نوعروسان تحت حمایت این مؤسسه اهداء شد.

عاطفه موسوی بعد از ظهر امروز در مراسم جشن ازدواج 60 نوعروس مهرجو، اظهار کرد: مؤسسه آبشار عاطفه‌های بهشهر از سال 1394 تأسیس شده است و تاکنون جمعیتی بیش از 400 نفر را زیرپوشش دارد.

وی با بیان اینکه مددجویان زیرپوشش از مستمری ماهانه بهره‌مند می‌شوند، تصریح کرد: تمامی افراد زیرپوشش در قالب سبد کالا، کمک‌های نقدی، هزینه درمان و تحصیل از تسهیلات این شعبه بهره‌مند می‌شوند.

مسؤول مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های بهشهر افزود: در شهرستان بهشهر 20 خانواده یتیم، 10 خانواده بی‌سرپرست، 16 خانواده از کار افتاده، 10 خانواده مطلقه، 10 خانواده بدسرپرست، پنج خانواده سادات، هشت خانواده معلول و 15 خانواده از خدمات این مؤسسه بهره‌مند می‌شوند.

این مسؤول گفت: از آغاز قبول این مسؤولیت تاکنون 60 نوعروس جهت تامین جهیزیه به مؤسسه معرفی شدند که به همت خیران، کمیته امداد شهرستان بهشهر و اداره بهزیستی این شهرستان موفق به تأمین 25 سری جهیزیه شده‌یم.

موسوی گفت: در طول سال اهداء جهیزیه به نوعروسان در سه مرحله در مناسبت‌هایی مختلف مانند نیمه شعبان، تولد حضرت معصومه(س) و میلاد امام رضا(ع) انجام می‌شود که در سال جاری مصادف با تولد امام رضا(ع) به بیش از 30 نوعروس در بهشهر جهیزیه اهدا شد.

 

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : اهدای جهیزیه به 25 نوعروس بهشهری

اهدای جهیزیه به 25 نوعروس بهشهری تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا