امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:29:32

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5953 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 شهریور 1396 - ساعت: 17:16

چاپ
ولایتمداری پیام واقعه غدیر است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر

ولایتمداری پیام واقعه غدیر است


رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر بابيان اينكه ولایتمداری پیام واقعه غدیر است، گفت: عید غدیر از بزرگترین اعیاد مسلمانان بوده و روزی است که زحمات پیامبر اکرم(ص) در دوران بعثتش برای هدایت مردم عصر خود تجلی می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران ، حجت الاسلام سید محمد بابایی رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر با تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم اظهار کرد: عید غدیر از بزرگترین اعیاد مسلمانان بوده و روزی است که زحمات پیامبر اکرم(ص) در دوران بعثتش برای هدایت مردم عصر خود تجلی می‌یابد.


وی افزود: واقعه عظیم غدیر در سرنوشت مسلمانان تاثیرگذار بوده و باید در نظر داشت که هر کس پیام این روز را درک کند، هدایت و رهبری شده است چرا که این عید، عید امامت و ولایت است.


عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهرتصریح کرد: غدیر سرچشمه همیشه جوشان ولایت و امامت است چراکه غدیرخم اتمام حجت خداوند با مسلمانان بوده تا در برگزیدن جانشین رسول خدا(ص) به انحراف نیفتند و این مهم در تعیین سرنوشت مسلمانان نقش بسزایی داشت.


حجت الاسلام بابایی در ادامه بیان کرد :آنچه که در برنامه ریزی‌های مربوط به واقعه غدیر مهم به شمار می‌رود این است که باید تلاش کنیم تا معرفت افراد نسبت به امام علی(ع) افزایش یابد و این موضوع نباید مورد غفلت واقع شود و باید زندگی امیرالمؤمنین(ع) الگوی رفتاری افراد جامعه باشد.


این مسئول فرهنگی در پایان ولایتمداری را مهمترین پیام واقعه غدیر خم یاد کرد و اظهار كرد: اصل ولایت فقیه هم در تداوم واقعه غدیر خم است و باید به این پیام مهم غدیر خم همگان توجه ویژه داشته باشیم.دیدگاه شما در مورد : ولایتمداری پیام واقعه غدیر است

ولایتمداری پیام واقعه غدیر است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا