امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:09:22

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5958 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 شهریور 1396 - ساعت: 21:06

چاپ
شایسته‌سالاری باید در اداره امور مازندران حاکم شود

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

شایسته‌سالاری باید در اداره امور مازندران حاکم شود


مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: فارغ از بحث جنسیت در اداره امور استان باید شایسته‌سالاری حاکم شود.

مریم جمشیدی بعد از ظهر امروز در همایش تجلیل از بانوان برتر استان اظهار کرد: در روزگاری زندگی می‌کنیم که به همراهی و همدلی بیش از هر چیز برای پیشرفت و توسعه استان نیازمندیم.

وی افزود: با وجود همه مشکلات توانستیم این همایش را برگزار کنیم و هدف ما ادامه برپایی این همایش‌ها است، این بخش کوچکی از نشان دادن فعالیت‌های بانوان است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بیان کرد: هر کدام از ما در هر جایگاهی که هستیم باید میراث‌داران امین برای مردمی که به ما اعتماد کردند در این مدت زمان کوتاه عمر باشیم.

این مسؤول گفت: رفتار و عملکرد ما باعث آرامش روح پدران و مادرانی است که از در میان ما نیستند و جایگاهمان را مدیون رد پای کسانی هستیم که اگر نبودند ما هم نبودیم.

جمشیدی یادآور شد: تمام تلاشمان این است که اداره کل امور بانوان را به سطحی برسانیم که ارج و مقام بانوان استان به خوبی نشان داده شود.

وی افزود: زن ایرانی با تمام توانمندی‌های، شایستگی‌های و افتخارات ریز و درشتی که کسب کرده است لایق بهترین جایگاه است، این همایش با همدلی و نگاه شایسته به بانوان که سال‌ها مورد غفلت قرار گرفته است برگزار شده است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: توسعه پایدار زمانی بدست می‌آید که از جوانان، بانوان و نیروی انسانی شایسته در ادارات استفاده شود.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : شایسته‌سالاری باید در اداره امور مازندران حاکم شود

شایسته‌سالاری باید در اداره امور مازندران حاکم شود تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا