امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:19:17

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5959 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 شهریور 1396 - ساعت: 21:56

چاپ
شهید حججی دنیای کفر را به سخره گرفته است

امام جمعه بهشهر:

شهید حججی دنیای کفر را به سخره گرفته است


امام جمعه بهشهر با تاکید بر اینکه شهید حججی دنیای کفر را به سخره گرفته است، گفت: شهید حججی زیر تیغ اشرار جهانی خم به ابرو نیاورد و با این دلاوری پیام ایمان، عشق، توحید، تسلیم و اطاعت، عزت و سرافرازی را به جهانیان منتقل کرد.

به گزارش خبرنگار صداي بهشهر، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری صبح در یادواره شهدای مدافع حرم حججی و حسن و احمد ابراهیمی‌لکزایی که در مصلی زاغمرز این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اساس تعالیم همه پیامبران به‌ویژه نبی اکرم (ص)، اتحاد جامعه بوده است تا زندگی مردم برمبنای عدالت، اخلاق و بندگی استوار باشد.

 

وی با بیان اینکه تکریم مقام مومن حتی از خانه خدا بالاتر است، افزود: مومنان باید آبروی همدیگر را مراعات کنند و فراموش نکنند که حرمت مومن از حرمت خانه خدا هم بالاتر است.

 

امام جمعه بهشهر با اشاره به اینکه شعار محوری پیامبر اکرم (ص) "قولو لا اله الله تفلحوا" بوده است، بیان کرد: قرآن، پیامبر مکرم اسلام و خاندان طاهرینش هدایت کننده جامعه به حق و حقیقت بوده‌اند و یقین بدانید که باطل هرگز در برابر حق تاب مقاومت ندارد و نمی‌تواند پایدار بماند.

 

این مسؤول با بیان اینکه جامعه مشرک جامعه‌ای است که کار را براساس دل، هوای نفس انجام می‌دهند، تصریح کرد: هدف امام حسین (ع)، ائمه اطهار و همچنین شهدا این بود که کارشان خداپسندانه باشد و کاری را بر مبنای دل و هوای نفسانی انجام ندهند و همه ما باید به گونه‌ای زندگی کنیم که خداپسندانه باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه شهید حججی دنیای کفر را به سخره گرفته است، بیان کرد: شهید حججی زیر تیغ اشرار جهانی خم به ابرو نیاورد و با این دلاوری پیام ایمان، عشق، توحید، تسلیم و اطاعت، عزت و سرافرازی را به جهانیان منتقل کرد.

 

جباری ادامه داد: امروز جریان تکفیری داعش در مسیر تقویت باطل است، اما مردم با آنها سر سازش ندارند چرا که بر این باورند که داعش و صهیونیست به دنبال نسل‌کشی هستند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر با اشاره به اینکه ملت ایران، امامت اسلام را شناخت، گفت: بعثت، غدیر، کربلا و ظهور آقا امام زمان (عج) چهار حقیقت در جهان اسلام است.

 

وی با بیان اینکه پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد، افزود: دشمنان دیروز و امروز ما به دنبال متلاشی کردن خانواده‌ها، رواج بی‌بند و بار‌ی‌ و حذف تریبون و منبرها هستند.

 

جباری تصریح کرد: امروز که ترامپ اعتراف می‌کند نظام سوریه باید باقی بماند نشان از قدرت و عزت دارد.

 

وی در پایان افزود: دعوت به پاکی، دعوت به اخلاق، حق و حقیقت و عبودیت اساس تعالیم اسلام است.

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : شهید حججی دنیای کفر را به سخره گرفته است

شهید حججی دنیای کفر را به سخره گرفته است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا