امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:47:52

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5960 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 شهریور 1396 - ساعت: 22:00

چاپ
همایش تجلیل رتبه‌های برتر کنکور بهشهر برگزار شد

همایش تجلیل رتبه‌های برتر کنکور بهشهر برگزار شد


همایش تجلیل از نخبگان و رتبه‌های برتر کنکور سراسری 96 با حضور دانش‌آموز روشن‌دل بهشهری برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار صداي بهشهر، قربانعلی اصغری در همایش تجلیل از نخبگان و رتبه‌های برترکنکور سراسری 96 با قدردانی از تلاش و افتخارآفرینی نخبگان و برترین‌های کنکور 96 شهرستان بهشهر، اظهار کرد: در کنکور سراسری امسال دانش‌آموزان بهشهری بسیار خوش درخشیدند و شاهد افزایش رتبه‌های برتر نسب به سال گذشته بوده‌ایم.

 

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان بهشهری پنج رتبه زیر 100 در گروه‌های مختلف را کسب کردند، افزود: در کنکور امسال 51 رتبه زیر 2 هزار از شهرستان بهشهر داشتیم که از این تعداد پنج دانش‌آموز رتبه‌های زیر 100 را کسب کردند.

 

مدیر آموزش و پرورش بهشهر با اشاره به تاثیر خانواده‌ها در نقش‌آفرینی دانش‌آموزان بیان کرد: سیر صعودی رتبه‌های کنکور در سال جاری نسبت به سال گذشته بیانگر این مهم است که دانش‌آموزان این شهرستان ظرفیت و قابلیت کسب موفقیت در این ماراتن سخت را دارند و نقش خانواده‌ها در هدایت‌گری فرزندان بی‌تاثیر نیست.

 

این مسؤول گفت: خانواده‌ها و اولیاء مدرسه نقش موثری در نقش‌آفرینی دانش‌آموزان و افتخارآفرینی دارند، امیدواریم خانواده‌ها همچون گذشته نقش موثری در هدایت‌گری فرزندان اعمال کرده و به دور از اجبار به فرزندان، آنان را برای سازندگی ایران عزیز هدایت کنند.

 

اصغری از کسب رتبه 85 توسط یک دانش‌آموز روشندل در بهشهر خبر داد و افزود: فاطمه افتخاری دانش‌آموز روشندل بهشهری از مدرسه بانو اشرفی موفق به کسب رتبه 85 در رشته تحصیلی علوم انسانی در کنکور سراسری 96 شده است.

 

وی در پایان افزود: نخبگان علمی از مهم‌ترین سرمایه‌ها و ستون‌های پیشرفت و ترقی جامعه به‌شمار می‌آیند که با دستان توانای خود جامعه ساخته می‌شود و ما مفتخریم که در این مهم سهم اندکی داشتیم و توانسته‌ایم در حوزه توسعه علم و دانش و همچنین عدالت آموزشی به نوبه خود تأثیر خوبی داشته باشیم.

 

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : همایش تجلیل رتبه‌های برتر کنکور بهشهر برگزار شد

همایش تجلیل رتبه‌های برتر کنکور بهشهر برگزار شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا