امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:44:00

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5964 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 مهر 1396 - ساعت: 18:34

چاپ
ضرورت فراهم آوردن مکان‌های ایمن برای ورزش بانوان

فرماندار گلوگاه تاکید کرد

ضرورت فراهم آوردن مکان‌های ایمن برای ورزش بانوان


فرماندار گلوگاه بر ضرورت فراهم آوردن مکان‌های ایمن برای ورزش بانوان تاکید کرد و گفت: هدف ما ایجاد فضای مناسب و ایمن برای بانوان ورزشکار است.

 محمدرضا تباکی قلعه‌سریدر جلسه امور بانوان تربیت بدنی اظهار کرد: در زمین روباز فوتبال شهید سینه سپهر با وجود هیأت کشتی و هیأت فوتبال آقایان باید زمان مناسبی را برای ورزش بانوان اختصاص دهیم.

وی افزود: بسیاری از بانوان شهرستان، برای پیاده‌روی از جاده دریا و جاده بهشت رضا استفاده می‌کنند، این مسیرها به دلیل وجود دامداری و کارخانه‌ها، راه عبور وسایل نقلیه است و می‌تواند حادثه‌آفرین باشد.

این مسؤول بیان کرد: به لطف خدا تاکنون شاهد مشکل در مسیرهای پیاده‌روی بهشت رضا و جاده دریا نبودیم اما پیشگیری از بروز حادثه از وظایف ما است، با مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح از حوادث جلوگیری می‌کنیم.

تباکی افزود: ایجاد مکان مناسب برای ورزش بانوان گلوگاهی، در راستا داشتن سلامتی و تندرستی در ابعاد مختلف جسمی، روانی، ‌اجتماعی و اخلاقی آنها تاثیر زیادی دارد.

فرماندار گلوگاه با اشاره به قهرمانی بانوان در نقاط دیگر استان گفت: با وجود استعدادهای فراوانی که در استان داریم، نیازها و کمبودهای بانوان می‎تواند مانعی برای بروز این ظرفیت‎ها باشد، با مشخص کردن مکان و زمان مناسب برای ورزش بانوان می توان انگیزه مشارکت آنها را در عرصه ورزش قهرمانی بالا نگه داشت.

وی در پایان گفت: افزایش امکانات و زیرساخت‌های ورزشی، در اختیار قرار دادن مدیریت اماکن ورزشی به بانوان، ‌حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی در بخش بانوان به توسعه ورزش‌های همگانی و قهرمانی کمک می‌کند.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : ضرورت فراهم آوردن مکان‌های ایمن برای ورزش بانوان

ضرورت فراهم آوردن مکان‌های ایمن برای ورزش بانوان تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا