امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:21:39

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5965 - تاریخ انتشار : دوشنبه 10 مهر 1396 - ساعت: 17:46

چاپ
جمع‌آوری روزانه 80 تن زباله در بهشهر

سخنگوی شهرداری بهشهر اعلام کرد

جمع‌آوری روزانه 80 تن زباله در بهشهر


سخنگوی شهرداری بهشهر از افزایش چشمگیر تولید زباله در دهه اول محرم خبر داد و گفت: در دهه اول محرم حجم جمع‌آوری زباله روزانه به 80 تن افزایش یافته است.

به گزارش صدای بهشهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری بهشهر، فاطمه ذبیح‌پور با اشاره به موضوع معضلات محیط زیستی و بهداشتی استفاده از ظروف پلاستیکی و پلیمری در مراسم مذهبی و ایام محرم، اظهار کرد: در شهرستان بهشهر روزانه بیش از 70 تن زباله از سطح شهر جمع‌آوری می‌شود که در دهه اول محرم این حجم روزانه به 80 تن افزایش یافته است.

وی بیان کرد: قبل از برگزاری مراسم عزاداری در خیابان‌های شهید هاشمی‌نژاد، باهنر، رجایی و هفت تیر 20 ایستگاه صلواتی در غالب 15 عدد باکس با حجم بالا و 45 باکس مکانیزه همراه با بنرهای مربوط به رعایت موارد بهداشتی در شهرستان مستقر و نصب گردید.

مسؤول روابط عمومی شهرداری بهشهر با اشاره به اینکه عزاداران باید نسبت به رعایت بهداشت محیط و فضای شهری اهتمام ورزند، گفت: برای پاکسازی مسیر عزاداران سه اکیپ در غالب 35 نیروی انسانی به صورت گردشی که 105 نفر در روز و بصورت ۲۴ ساعته ثبت شد و نسبت به شستشو، انتقال و جمع‌آوری زباله اقدام نموده که این مهم هزینه زیادی را بدوش شهرداری گذاشته است.دیدگاه شما در مورد : جمع‌آوری روزانه 80 تن زباله در بهشهر

جمع‌آوری روزانه 80 تن زباله در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا