امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:43:37

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5967 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 مهر 1396 - ساعت: 17:10

چاپ
اختصاص اعتبار 1.5 ميليارد دلاری ارزي به اشتغال در مازندران

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران:

اختصاص اعتبار 1.5 ميليارد دلاری ارزي به اشتغال در مازندران


مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران گفت: براي رهايي از بند بيكاري و افزايش اشتغال‌زايي اعتبار 1.5 ميليارد دلار ارزي و تبصره 18 به بحث اشتغال اختصاص داده شد كه اين مهم در ماه‌هاي آينده عملياتي مي‌شود.

به گزارش خبرنگار صداي بهشهر، لیلا واثقی عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال به بررسی وضعیت پرداخت اعتبارات تبصره 1۶ قانون بودجه سال ۱۳۹6 و اعتبارات مربوط به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی پرداخت و گفت: از آنجایی‌که وام‌های اختصاص داده شده به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی تبصره‌ای است حداکثر جذب باید تا آذرماه امسال باشد.

 

وی با بیان اینکه برای رهایی از بند بیکاری و افزایش اشتغال‌زایی دو تسهیلات عمده و حجیم در دستور کار داریم، افزود: بر حسب دستور استاندار و تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در کارگروه تخصصی اشتغال استان به دنبال جذب حداکثری اعتبارات تبصره 18 و اعتبار 1.5 میلیارد دلار ارزی با هدف ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی در دستور کار قرار دارد.

 

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران بیان کرد: همه دستگاه‌ها در شهرستان ملزم به ایجاد اشتغال و رفع محرومیت‌زدایی هستند و سامانه رصد دستگاه‌ها را در رسیدن به این مهم کمک می‌کند.

 

این مسؤول تصریح کرد: سامانه رصد دامنه گسترده‌ای را شامل می‌شود و امیدواریم با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط و بانک‌های عامل جذب را به صددرصد برسانیم.

 

وی تاکید کرد: تمامی پرونده‌ها از طرف کمیته امداد خمینی و بهزیستی باید تا پایان مهرماه سال جاری ارسال شود تا با اجرایی شدن تسهیلات جدید با مشکل مواجه نشویم.

 

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : اختصاص اعتبار 1.5 ميليارد دلاری ارزي به اشتغال در مازندران

اختصاص اعتبار 1.5 ميليارد دلاری ارزي به اشتغال در مازندران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا