امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:15:04

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5968 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 مهر 1396 - ساعت: 19:49

چاپ
ارائه ۱۱۷ طرح اشتغالزایی با اعتبار بیش از ۱۸ میلیارد ریال در مازندران

معاون بهزیستی مازندران عنوان کرد

ارائه ۱۱۷ طرح اشتغالزایی با اعتبار بیش از ۱۸ میلیارد ریال در مازندران


معاون توانمند سازی و اشتغال بهزیستی مازندران گفت: ۱۱۷ طرح اشتغال‌زایی از سوی بهزیستی استان ارائه شد که تاکنون ۵۰ طرح با اعتبار بیش از ۷میلیارد پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار صداي بهشهر، نورالدین علاالدینی عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال اظهار کرد: با پیگیری‌های استاندار مازندران اعطای تسهیلات به جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی سرعت داده شده است.

 

وی با اشاره به تعامل و همکاری ادارات و دستگاه‌های مرتبط، افزود: تعامل و همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط در این‌باره قابل توجه بوده و ۹۸درصد اعتبارات توسط ادارات و دستگاه‌های دولتی تامین شده است.

 

معاون توانبخشی بهزیستی و اشتغال مازندران بابیان اینکه بهزیستی مازندران در بحث اشتغال در زمره برترین‌ها بوده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه بیش از ۱۷ میلیارد ریال تخصیصی شهرستان بهشهر است و ۱۱۷ طرح اشتغال‌زایی از سوی بهزیستی ارائه شد که تاکنون ۵۰ طرح با اعتبار بیش از ۷میلیارد ریال پرداخت شده است.

 

این مسؤول اظهار کرد: جامعه هدف ما انسان‌های آسیب‌دیده‌ای هستند که تنها امیدشان دریافت این تسهیلات است و ما باید در دست‌یابی این قشر به این تسهیلات تلاش بیشتری داشته باشیم.

 

وی در پایان افزود: باتوجه به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری پیش‌بینی می‌شود بتوانیم همدلی رؤسای بانک‌ها و دستگاه‌های مرتبط در حوزه اشتغال نقش موثری داشته باشیم.

 

 

 

انتهاي پيام/ 86049/دیدگاه شما در مورد : ارائه ۱۱۷ طرح اشتغالزایی با اعتبار بیش از ۱۸ میلیارد ریال در مازندران

ارائه ۱۱۷ طرح اشتغالزایی با اعتبار بیش از ۱۸ میلیارد ریال در مازندران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا