امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:47:28

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5969 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 مهر 1396 - ساعت: 09:02

چاپ
ثبت بيش از 659 شغل در سامانه ملی رصد در بهشهر

رئیس اداره تعاون بهشهر اعلام کرد

ثبت بيش از 659 شغل در سامانه ملی رصد در بهشهر


رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهشهر با بیان اینکه تعداد تعهد ایجاد اشتغال این شهرستان در سال جاری 2 هزار 325 شغل است، گفت: تاکنون بيش از 659 اشتغال ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار صداي بهشهر، نبی‌اله صفری چهارشنبه‌شب در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان، اظهار کرد: در سال جاری سهمیه ایجاد اشتغال در شهرستان بهشهر 2 هزار 325 شغل است که تاکنون بیش از 659 اشتغال ثبت شده است.

وی با بیان اینکه تناقض در آمار ثبتی به‌دلیل بروز مشکلات در این حوزه است، افزود: تاکنون 92 مورد تعهد اشتغال در سامانه ثبت شده این درحالی‌ است که سامانه 23 مورد را مورد تأیید قرار داده و بقیه آمار مشکل ثبتی داشته‌اند.رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهشهر بیان کرد: در سال جاری تاکنون 15 درصد از این اشتغال ثبت سامانه شدند.

 

وی از جذب چهار واحد کارورز در بهشهر خبر داد و گفت: براساس مصوبه شورای اشتغال امسال 323 واحد به‌عنوان واحد پذیرنده ثبت‌نام کردند که تاکنون چهار واحد، جذب کارورز داشته‌اند.

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بهشهر نیز در این نشست اظهار کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای تنها متولی آموزش در کشور است که منجر به ایجاد شغل می‌شود.

 

رامین کیانی از عدم اختصاص وام به کارآموزان فنی و حرفه‌ای گله کرد و گفت: شهرستان بهشهر بیش از 50 آموزشگاه فعال در دو بخش مراقبت و زیبایی - طراحی دوخت که از جمله مشاغل پر درآمد به‌شمار می‌آید را دارد بوده که عدم اختصاص وام به این بخش موجب شد تا اشتغال در این بخش با وقفه مواجه شود.

 

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشي دیدگاه شما در مورد : ثبت بيش از 659 شغل در سامانه ملی رصد در بهشهر

ثبت بيش از 659 شغل در سامانه ملی رصد در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا