امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:35:27

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5977 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 مهر 1396 - ساعت: 20:11

چاپ
زنگ مهر عاطفه‌ها در مدارس بهشهر نواخته شد

با حضور مسؤولان و دانش‌آموزان

زنگ مهر عاطفه‌ها در مدارس بهشهر نواخته شد


مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: همزمان با سراسر کشور زنگ "مهر عاطفه‌ها" با حضور مسئولان در بهشهر نواخته شد.

به گزارش خبرنگار صداي بهشهر، قربانعلی اصغری پیش از ظهر امروز در مراسم جشن عاطفه‌ها که در دبستان دخترانه شاهد برگزار شد اظهار کرد: بهره‌مندی یکسان مادی برای همه افراد جامعه در سطح کشور و شهرستان امکان‌پذیر نیست و ما به‌عنوان یک انسان می‌توانیم با تقسیم شادی افرادی را که از این نعمت بهره‌مند نیستند شاد کنیم.

 

وی با بیان اینکه برخی از دانش‌آموزان از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند، افزود: دانش‌آموزانی که در روز اول سال تحصیلی جدید از تمامی امکانات برای ادامه تحصیل برخوردار بودند باید این مهم را درک کنند که هم نوعانشان در مدارس هستند که از تامین حداقل امکانات محروم هستند و آنها می‌توانند با پاکت‌هایی که در دستانشان است به هم کلاسی‌هایشان کمک کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش بهشهر با اشاره به نهادینه شدن فرهنگ نیکوکاری در کشور، بیان کرد: با توجه به اینکه ما در جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم کمک به هم نوع و افراد نیازمند باید در دستور کار ما قرار گیرد و این مهم بصورت یک فرهنگ در کشور نهادینه شود.

 

اصغری با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در سال جاری با محرم‌الحرام و هفته دفاع مقدس تقارن پیدا کرده است، گفت: یکی از بارزترین شاخصه‌های محرم و هفته دفاع مقدس ایثار و بخشندگی است و این مهم امسال با جشن عاطفه‌ها عجین شده است.

 

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : زنگ مهر عاطفه‌ها در مدارس بهشهر نواخته شد

زنگ مهر عاطفه‌ها در مدارس بهشهر نواخته شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا