امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:36:41

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5981 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مهر 1396 - ساعت: 15:44

چاپ
مسابقه دوچرخه‌سواری در بهشهر برگزار می‌شود

در هفته تربيت بدنی و ورزش

مسابقه دوچرخه‌سواری در بهشهر برگزار می‌شود


رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر گفت: به‌مناسبت گرامي‌داشت هفته تربيت‌بدنی و ورزش يك دوره مسابقه دوچرخه‌سواری در جاده دانشگاه علم و فناوری بهشهر برگزار می‌شود.

فرشاد آذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صدای بهشهر، از برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری در بهشهر خبر داد و اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش یک دوره مسابقه دوچرخه‌سواری با حضور 15 نفر از دوچرخه‌سواران شهرستان بهشهر در جاده دانشگاه علم و فناوری این شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقه در مسافت 60 کیلومتری برگزار می‌شود، افزود: این مسابقه با هدف استعدادیابی، استقامت و آمادگی برای ورود به مسابقات استانی برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر با اشاره به برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری در هفته گذشته، بیان کرد: در چند هفته قبل رقابتی در مسافت پنج کیلومتری بین دوچرخه‌سواران بهشهر در این شهرستان برگزار شد که امین پورنجف و مهدی یخکشی موفق به کسب رتبه اول و دوم در این رقابت شدند.

 

این مسؤول تصریح کرد: این مسابقه روز جمعه بیست و هشتم مهرماه راس ساعت هشت و نیم صبح در جاده دانشگاه علم و فناوری بهشهر برگزار می‎‌شود.

 

آذری از برگزاری همایش دوچرخه‌سواری خانوادگی در بهشهر خبر داد و گفت: علاوه بر برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری استقامت همایش دوچرخه‌سواری خانوادگی رأس ساعت 11 صبح از محل فروشگاه هشت (Giant) برگزار می‌شود.

 

وی در پایان گفت: این مسابقات که بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش برنامه‌ریزی شده است با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، هیأت دوچرخه‌سواری این شهرستان و روابط عمومی شهرداری بهشهر برگزار می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی دیدگاه شما در مورد : مسابقه دوچرخه‌سواری در بهشهر برگزار می‌شود

مسابقه دوچرخه‌سواری در بهشهر برگزار می‌شود تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا