امروز دوشنبه 07 خرداد 1397 ساعت 14:26:48

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 6026 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 دی 1396 - ساعت: 16:07

چاپ

سامانه بارشی وارد کشور شد


مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی امروز وارد کشور شده است، گفت: بارش باران پراکنده و وزش باد شدید عصر امروز در تهران رخ می‌دهد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا،احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آتی کشور اظهار کرد: سامانه بارشی جدیدی از صبح امروز دوشنبه از غرب وارد کشورمان شده است.

وی با بیان اینکه دستاورد این سامانه بارشی افزایش ابر، بارش باران و کاهش دما در نیمه شمالی و غربی کشور است، ادامه داد: بارشها امروز در بخشهایی از کرمانشاه، همدان، کردستان، زنجان، قزوین، البرز و تهران به‌وقوع می‌پیوندد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بارشها روز سه‌شنبه در بخشهاییی از خوزستان، چهارمحال وبختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و ارتفاعات زاگرس رخ می‌دهد.

وظیفه توضیح داد: طی 24 ساعت آینده بخشهایی از مناطق کرمانشاه نیز با بارش باران و وزش باد مواجه می‌شوند.

وی تاکید کرد: طی سه روز آینده نیمه شمالی کشور با کاهش محسوس دما مواجه خواهد شد و این سامانه بارشی تا روز چهارشنبه در کشور باقی می‌ماند.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور درباره آخرین وضعیت شهر تهران در ساعات آتی اظهار کرد: ساکنان تهران عصر امروز با بارش باران و وزش باد مواجه می‌شوند.

به گفته وظیفه، روند کاهش دما نیز از امروز در تهران آغاز می‌شود و برودت هوا تا روز چهارشنبه نیز ادامه می‌یابد.

وی همچنین به مسافران و رانندگان جاده‌های کوهستانی مناطق یاد شده توصیه کرد که اقدامات ایمنی لازم را در نظر گرفته شود.دیدگاه شما در مورد : سامانه بارشی وارد کشور شد

سامانه بارشی وارد کشور شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا