امروز جمعه 04 خرداد 1397 ساعت 15:43:29

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 6103 - تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1396 - ساعت: 21:48

چاپ

حسینی باید از رحمتی یاد بگیرد


پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باید بگویم استقلال روزهای سختی را پشت سر گذاشته اما روزهای سخت تری پیش روی تیم است.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت : باید بگویم استقلال روزهای سختی را پشت سر گذاشته اما روزهای سخت تری پیش روی تیم است.

 
به گزارش خرداد به نقل از برنا ؛ ستار همدانی، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره تساوی این تیم مقابل پدیده در بازی روز گذشته، به خبرنگار برنا گفت: اگر به روزهای گذشته استقلال برگردیم باید بگویم استقلال روزهای سختی را پشت سر گذاشته اما روزهای سخت تری پیش روی تیم است و بازی های سخت هنوز باقی مانده و بر همین اساس تیم باید تقویت شود.
 
وی افزود: به طور کلی استقلال به یک مهاجم ششدانگ کامل نیاز دارد تا بتواند برای تیم کارساز باشد، متاسفانه ما قدر داشته هایمان را نمی دانیم و بر خلاف استفاده از آنها برخی مواقع در جهت تخریب آنها قدم برمی داریم. در بازی سایپا علی قربانی استپ بسیار خوبی کرد و ضربه بسیار خوبی زد که ازیک گل کمتر نبود ما به جای اینکه به لحاظ روحی و روانی به این بازیکن کمک کنیم ناخودآگاه باعث افت او می شویم .
 
هافبک اسبق استقلال تصریح کرد : به هر حال در بازی با پدیده، استقلال داریوش شجاعیان و محسن کریمی را در اختیار نداشت و جپاروف نیز بعد از دو بازی غیبت به جمع آبی‌پوشان اضافه شده بود. به نظر من استقلال در داشتن مالکیت توپ و به وجود آوردن موقعیت عملکرد خوبی داشت اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت هایی که داشتیم به خوبی استفاده کنیم. ازپنالتی موقعیت‌ مهمتر پیش نمی‌آید و به هر حال روز، روزِ استقلال نبود و پنالتی هم گل نشد.
 
مربی اسبق آبی پوشان در ادامه درباره بازی هفته آینده استقلال مقابل پارس جنوبی جم به خبرنگار برنا گفت  : پارس جنوبی جم تیم خوبی است. استقلال بازی ساده‌ای ندارد و به نظر من یکی از ارکان اصلی موفقیت استقلال همین بازی با پارس جنوبی است چراکه پیروزی مقابل این تیم هم به لحاظ جدولی به استقلال کمک می‌کنند و هم روندی رو به رشد آبی ها که در سه بازی گذشته با تساوی به نوعی استپ کرده دوباره استارت خواهد خورد و در ادامه تیم از نظر روحی و روانی نیز آماده بازی حساس در جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان می شود.
 
 بخش پایانی صحبت های این پیشکسوت فوتبال ایران در مورد سیدحسین حسینی، دروازه بان این تیم و حواشی که پیرامون او وجود دارد بود. او در در این باره گفت: من به حسینی توصیه می‌کنم تمام تمرکزش را روی کار خود بگذارد. او باید از رحمتی درس بگیرد و با سکوت به تمرکز خود و تیم کمک کند، ضمن اینکه بزرگترهای تیم و مسئولان تیم هم اکنون مقابل این بازیکنان مسئولیتی ویژه‌ای دارند. خدایی ناکرده اگر حسینی درگیر حاشیه شود در آینده اش تاثیرات بسیار منفی خواهد داشت.


دیدگاه شما در مورد : حسینی باید از رحمتی یاد بگیرد

 حسینی باید از رحمتی یاد بگیرد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا