امروز دوشنبه 07 خرداد 1397 ساعت 14:15:42

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 6117 - تاریخ انتشار : دوشنبه 02 بهمن 1396 - ساعت: 08:31

چاپ

طرح سؤال از وزیر بهداشت


نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از طرح سوال از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین تذکرر قانون اساسی به رئیس جمهور خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس در نوشتن قانون برنامه ششم به طور رسمی اعلام می‌کنند که انتقال آب دریای خزر به سمنان حذف شود تا جلوی خسارت‌های جبران‌ناپذیر این طرح که همه کارشناسان آن را خطر جدی می‌دانند، گرفته شود.

قاسم احمدی‌لاشکی درباره مرکز درمان‌بستر مرزن‌آباد چالوس که توسط شخص وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مرداد ماه امسال افتتاح شد، اظهار کرد: با وجود گذشت حدود ۹ ماه از تاریخ افتتاح، درب این مرکز درمانی همچنان به روی مردم بسته است و مردم مجبور هستند به ساختمان قدیم که بدون تجهیزات و امکانات است، مراجعه ‌کنند.

وی افزود: قدردان تلاش‌های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در به انجام رساندن این پروژه هستیم ولی باید مشخص کند که علت عدم بهره‌برداری واقعی و کاربردی این مرکز درمانی چیست که اکنون مردم همچنان دچار مشکلات قبل هستند.

 نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در این زمینه دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم کم‌کاری کرد و پیگیری‌های لازم را انجام نداد، تصریح کرد: در اجرای ماده (۲۰۹) آئین‌نامه داخلی، سؤال از قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بررسی به کمیسیون تخصصی مربوطه ارجاع داده شد و منتظر نتیجه از سوی کمیسیون هستم.

وی در ادامه به موضوع انتقال آب دریای خزر به سمنان که این روزها بار دیگر از سوی سازمان حفاظت محیط‌ زیست به چالش تازه‌ای تبدیل شده است، پرداخت و در تذکر قانون اساسی به رئیس جمهور، عنوان کرد: آقای رئیس جمهور متأسفانه معاون شما و رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست کشور اخیراً نامه‌ای در تاریخ 14 دی امسال پیرامون انتقال آب دریای خزر به استاندار سمنان نوشتند.

احمدی‌لاشکی با اشاره به اینکه همه می‌دانیم که شمال خانه دوم ایرانیان و دریای خزر مربوط به همه ملت ایران است، خطاب به کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، تأکید کرد: شما باید به دنیال این باشید که ریزگردها امان مردم عزیز خوزستان را بریده است را حل کنید و یا زاینده رودی که مهد و تاریخ برای ایرانیان است و از بین رفته است دردش را درمان کنید یا دریاچه ارومیه‌ای که ملت ایران به افتخار آن و همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نگرانش هستند را دریابید.

وی گفت: نمایندگان مجلس در نوشتن قانون برنامه ششم به طور رسمی اعلام می‌کنند که انتقال آب دریای خزر به سمنان حذف شود تا جلوی خسارت‌های جبران‌ناپذیر این طرح که همه کارشناسان آن را خطر جدی می‌دانند، گرفته شود./فارسدیدگاه شما در مورد : طرح سؤال از وزیر بهداشت

طرح سؤال از وزیر بهداشت تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا