امروز دوشنبه 07 خرداد 1397 ساعت 09:20:28

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 6141 - تاریخ انتشار : سه شنبه 03 بهمن 1396 - ساعت: 10:06

چاپ

خطر کسر امتیاز از پرسپولیس دور شد


رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می‌گوید دو باشگاه نفت و سیاه جامگان در خطر جدی کسر امتیاز قرار دارند. با این حال خطر کسر امتیاز از صدرنشین دور شده است.

روزبه وثوق احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اقدامات باشگاه نفت تهران برای حل مشکل بدهی‌های گذشته گفت: مالکان جدید باشگاه نفت چند نوبت به فدراسیون فوتبال آمده اند و جلساتی داشته اند. بدهی های باشگاه نفت به چند دسته تقسیم می شود. دسته ای از بدهی ها به خاطر پرونده هایی است که رای آن در کمیته انضباطی  و پیش از تشکیل کمیته تعیین وضعیت صادر شده است.

 
وی افزود: دسته ای از بدهی ها هم به کمیته تعیین وضعیت مربوط می شود که بخشی از آن به قطعیت رسیده و بخشی دیگر جای اعتراض دارد. بیش از ۴۰ پرونده از باشگاه نفت موجود است که ما مسئولان این باشگاه را برای رسیدگی به این پرونده ها راهنمایی کرده ایم.
 
رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال یادآور شد: پرونده بدهی ایگور پراهیچ هم در فیفا دارد بحرانی می شود و خطر کسر امتیاز نفت را تهدید می کند. لذا روز گذشته هم وکیل باشگاه نفت به فدراسیون آمد و این موضوع را به وی اطلاع دادیم.
 
وثوق احمدی درباره پرونده «آلاجی سوسه» و شکایت این بازیکن سابق سیاه جامگان هم به فیفا گفت: در صورتی که سیاه جامگان در مهلت مقرر فیفا پول این بازیکن را ندهد، ۶ امتیاز از این تیم کسر خواهد شد.
 
وی با اشاره به مشکل باشگاه پرسپولیس با «گابریل» بازیکن پیشین این باشگاه گفت: فیفا تهدید کرده بود در صورتی که مطالبات این بازیکن پرداخت نشود، ۶ امتیاز از پرسپولیس کسر می شود اما پرسپولیس در وقت قانونی به دادگاه عالی ورزش شکایت کرد. فیفا هم نامه ای فرستاد و اعلام کرد روند کسر امتیاز از پرسپولیس متوقف شود. فعلا این پرونده در دادگاه عالی ورزش در حال بررسی است و بعید می دانم به این زودی رای آن اعلام شود.


دیدگاه شما در مورد : خطر کسر امتیاز از پرسپولیس دور شد

 خطر کسر امتیاز از پرسپولیس دور شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا