امروز دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 11:23:09

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6144 - تاریخ انتشار : سه شنبه 03 بهمن 1396 - ساعت: 10:18

چاپ
ارتباطی بین مسئولان و حوزه های علمیه وجود ندارد

مدیر حوزه علمیه جعفریه رستمکلا :

ارتباطی بین مسئولان و حوزه های علمیه وجود ندارد


حجت الاسلام والمسلمین مرتضی ایازی گفت : عملا ارتباطی بین مسئولان حکومتی و حوزه‌های علمیه وجود ندارد و باید این ارتباطات افزایش یابد .

 حجت الاسلام والمسلمین مرتضی ایازی شامگاه دوشنبه در بین خبرنگاران و بسیج رسانه با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) افزود: جامعه گذشته جامعه حقیقی بود و ارتباط به چند رسانه بود اما اکنون با جامعه‌ای ارتباط داریم که در آن واحد رسانه‌ها و فضاهای مختلفی دارای خبر و تحلیل هستتد درحالی که حوزه‌های علمیه می‌توانند تاثیرگذار باشند اما حمایت نمی‌شود.

ایازی بیان داشت: حوزه علمیه علی رغم اینکه جامعه اسلامی است؛ اما ارتباطی بین مسئولان حکومتی و حوزه‌های علمیه وحود ندارد و صفر است و تنها به همان روز اول منصوب شدن بسنده می‌شود.

وی افزود: مسئولان دغدغه امور دینی ندارند و حتی نماینده‌ای از حوره علمیه در شورای اداری و برنامه‌های مختلف نیست و وقتی دغدغه نیست و کمک خواسته نمی‌شود؛ چه کنیم؟

مدیر حوزه علیمه رستمکلا بیان داشت: اراده بر انجام کار و اصلاح در مسوولان وجود ندارد و مردگی وجود دارد.

ایازی با بیان اینکه روحانیت در فضای مجازی فعال هستند؛ خاطر نشان کرد: در فضای مجازی تنها حالت انفعالی داریم و اینکه سؤال بپرسند و جواب بدهیم در حالیکه هدف این است که باید خودمان وارد شده و نقاط ضعف را گوشزد کنیم.

وی افزود: همه مشکلات ما از هجمه‌هایی است که دشمنان برما وارد می‌کنند اما چون ما عزت نفس داشتیم مقابل این دشمنی‌ها ایستادیم و اگر عزت نفس را از دست بدهیم ارزشها را از دست داده و به سمت نابودی حرکت می‌کنیم.

وی ادامه داد: دشمن بنیان خانواده را نشانه رفته است و باید با آگاهی و بصیرت بیشتر وارد شویم و ابن وظیفه تک تک ما برای روشنگری و بصیرت افزایی است.

مدیر حوزه علمیه رستمکلا گفت: ما واقعی هستیم و واقعی باید زندگی کنیم و نیازمند ارتباط در فضای حقیقی هستیم.دیدگاه شما در مورد : ارتباطی بین مسئولان و حوزه های علمیه وجود ندارد

ارتباطی بین مسئولان و حوزه های علمیه وجود ندارد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا