امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:38:39

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6148 - تاریخ انتشار : جمعه 06 بهمن 1396 - ساعت: 15:42

چاپ
بیکاری و گرانی مشکلات جدی مردم است

امام جمعه بهشهر:

بیکاری و گرانی مشکلات جدی مردم است


خطیب جمعه بهشهر گفت:ای مسئولان،بیکاری و گرانی مشکلات جدی مردم است و خانواده ها در رنج هستند به مشکلات مردم رسیدگی کنید.به گزارش خبرنگار صدای بهشهر،امام جمعه شهرستان بهشهر در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در میان نماز نماز گزاران گفت:ای مسئولان،بیکاری و گرانی مشکلات جدی مردم است و خانواده ها در رنج هستند.


حجت الاسلام سید عربعلی جباری گفت:مردم اصیل،نجیب و انقلابی از بعضی تبعیض ها،حقوق های کلان و حذف یارانه ناراحتند؛کلمه "مردم در طول تاریخ همواره مظلوم واقع شده است این مردم را باید هدایت و اداره کرد و به مشکلات آنان رسیدگی شود.


وی افزود:مردان انقلابی در کشور برای حاکمیت ارزش های الهی به صحنه آمده  و خواستار حاکمیت اسلام بودند.

خطیب جمعه بهشهر گفت: همت بلند مردم،استقامت،ثبات قدم ،پایداری و حفظ و حساسیت به شعارهای انقلاب تا به امروز در میان مردمان جامعه ما است و دانشگاه ها و ادارات این اصول و ارزش ها را بشنوند.

حجت الاسلام جباری در بخشی از سخنانش به اخلاق خانواده ها اشاره کرد و افزود:خانواده ها با تربیت درست فرزندان و آموزش ارزش های دینی سلامت جامعه را تضمین کنند چرا که سلامت جامعه و مردم  به سلامت تک تک خانواده ها بستگی دارد.


وی ادامه داد: اصل سرور،شادی و خوشحالی اصلی مهم در استحکام خانواده هاست و فطرت آدم ها به خوشحالی،سلامت و امنیت گرایش دارد و شادی و شادمانی در واقع از سربازان عقل است.


امام جمعه شهرستان بهشهر به فرازی از خطبه حضرت زینب(س)اشاره کرد و گفت:درس بصیرت،هوشیاری و بیداری در برابر کینه ها و نقشه های دشمنان ودرس شجاعت،قوت قلب و دلیری  را از حضرت زینب می آموزیم .

 

 دیدگاه شما در مورد : بیکاری و گرانی مشکلات جدی مردم است

بیکاری و گرانی مشکلات جدی مردم است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا