امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396 ساعت 22:15:59

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 6155 - تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 - ساعت: 10:52

چاپ

هرکاری طارمی میکند برای پول است


حاج رضایی : باید به شخصیت بیرون از زمین طارمی تاسف خورد ؛ پیشرفت خوب است اما نه از راه تزویر، دروغ و فریب این همه طرفدار!

امیر حاج‌ رضایی ، پیشکسوت فوتبال ایران درباره صحبت‌های مطرح شده راجع‌به حضورش در تیم مشکی‌پوشان،‌ اظهار داشت:

نمی‌شود روی صحبت‌هایی که من با باشگاه مشکی‌پوشان داشتم نام مذاکره گذاشت، چون صحبت‌ها خیلی کوتاه بود و زود هم تمام شد. این تیم سرمربی جوانی دارد که برای اولین بار کار در لیگ برتر را تجربه می‌کند.

وی با اشاره به بهتر شدن روند تیم ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم، خاطرنشان کرد:

من در نیم‌فصل اول با آقای قلعه‌نویی صحبت می‌کردم. ایشان می‌گفتند مهمترین مشکل ذوب‌آهن این است که باور به برد در بین بازیکنانش وجود ندارد یا از بین رفته است. من برای این موضوع یک مثال می‌زنم؛ در دوره دومی که آنچلوتی در چلسی حضور داشت، از او درباره عدم نتیجه‌گیری چلسی پرسیدند که گفت بزرگ‌ترین مشکلی که یک تیم می‌تواند داشته باشد، این است که باور به پیروزی مقابل آن در همه تیم‌های حریف شکل بگیرد. این خیلی خطرناک است و فکر می‌کنم ذوب‌آهن هم در نیم‌فصل اول با چنین مشکلی روبه‌رو شد. الان با هر روشی که بود، ذوب‌آهن از بحران خارج شده و نتایج خوبی هم می‌گیرد.

این کارشناس فوتبال کشورمان در مورد باز شدن زوایای جدیدی از پرونده مهدی طارمی و نوع جدایی این بازیکن از پرسپولیس، گفت:

فوتبال دنیا الان به شکلی شده که همه به دنبال پول بیشتر هستند و فوتبال هم حرفه‌ای است. باشگاه یوونتوس یک سوم پاری‌سن‌ژرمن به دنی‌آلوس دستمزد می‌داد و این بازیکن برزیلی هم به فرانسه رفت. دنیا، دنیای پول است، اما از راه صحیح نه از دروغ، فریب‌کاری و جعل تاریخ قرارداد. هرکاری طارمی می‌کند برای پول است، اما چه اشکالی دارد که این جوان به‌دنبال پول و آینده خود باشد. به هر حال این همه وقت تلاش کرده و زحمت کشیده و حالا می‌خواهد از کنار آن بهره مالی هم ببرد، اما کار باید از طریق راه درست انجام شود.

حاج‌رضایی عنوان کرد:

این بازیکن هر چقدر که در زمین مسابقه خوب بازی می‌کند، همان‌قدر هم باید به شخصیت بیرون از زمینش تاسف خورد؛ هم برای او و هم همه کسانی در این راه کمکش کردند. نه تنها خودِ طارمی، بلکه برخی افراد دیگری هم بودند که او را در این راه کمک کردند. هیچ‌کس مخالف پیشرفت یک بازیکن نیست، اما نه از راه تزویر، دروغ و فریبِ این همه طرفدار. طارمی با نوع رفتاری که داشت، یک چهره خدشه‌دار از خودش به جا گذاشت.دیدگاه شما در مورد : هرکاری طارمی میکند برای پول است

هرکاری طارمی میکند برای پول است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا