امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:40:00

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6156 - تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 - ساعت: 14:44

چاپ
باید از همه ظرفیت سیاسی و معنوی برای برون رفت از مشکلات بهره برد

فرماندار شهرستان بهشهر :

باید از همه ظرفیت سیاسی و معنوی برای برون رفت از مشکلات بهره برد


هادی خنجری در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران بهشهر گفت : بهشهر دارای ظرفیت های بسیار بالایی نیروی انسانی در حوزه های سیاسی،اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی است که باید از آنها بهره برد.

به گزارش خبرنگار صدای بهشهر ، هادی خنجری در جلسه تودیع و معارفه فرماندار بهشهر اظهار کرد:انقلاب امروز ما حاصل خون شهدا و عزیزانی است که برای پایداری اسلام  از جان و مال شان گذشتند و همین مردم صاحب انقلاب ما هستند .

وی ادامه داد : امروز وظیفه مدیران جامعه،خدمتگزاری به مردم است و از شعار باید عبور کرد و به شعور خدمت برسیم.

فرماندار شهرستان بهشهر با بیان اینکه تلاش مجاهدانه در سنگر خدمت، ادامه ی راه شهداست  گفت:مردم از ما توقع خدمتگزاری دارند اگر امروز  صدایی بلند شود جدا از موج سواری دشمنان نظام، ما از خود بپرسیم چه کوتاهی در حق مردم کردیم ؟

هادی خنجری تصریح کرد : ما نیامده ایم که سهم تقسیم کنیم برای این آمدیم همه را در خدمت سهیم کنیم و از همه ظرفیت های سیاسی و معنوی استفاده کنین در دولت تدبیر و امید و اعتدال باید از همه سلایق سیاسی استفاده کرد و با وحدت همراهی و همدلی و مهربانی مسیر خدمت را تسهیل کنیم.

وی ادامه داد : شهرستان بهشهر دارای ظرفیت های بسیار بالایی نیروی انسانی در حوزه های سیاسی،اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی است که باید از آنها بهره برد.دیدگاه شما در مورد : باید از همه ظرفیت سیاسی و معنوی برای برون رفت از مشکلات بهره برد

باید از همه ظرفیت سیاسی و معنوی برای برون رفت از مشکلات بهره برد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا