امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:42:35

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6157 - تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 - ساعت: 14:54

چاپ
بسیاری از موانع کارگران نساجی بهشهر حل شد

فرماندار سابق شهرستان بهشهر :

بسیاری از موانع کارگران نساجی بهشهر حل شد


سید خالق سجادی در جلسه تودیع و معارفه فرمانداری بهشهر اظهار کرد : برای حل مشکلات کارگران نساجی بهشهر پیگیری هایی زیادی انجام شد و بسیاری از موانع این کارگران حل شد و تنها یک مانع مانده که باید حل و فصل شود .

به گزارش خبرنگار صدای بهشهر ، فرماندار سابق بهشهر در جلسه تودیع و معارفه فرمانداری بهشهر اظهار کرد : برای حل مشکلات کارگران نساجی بهشهر پیگیری هایی زیادی انجام شد و بسیاری از موانع  این کارگران حل شد و تنها یک  مانع مانده که باید حل و فصل شود .

سید خالق سجادی از اجرای  بیش از 60 طرح توسط بسیج سازندگی در دو سال اخیر در شهرستان بهشهر خبر داد و گفت : دولت روحانی از دولت های موفق در این برهه ی زمانی است و باید اقدامات انجام شده به گوش مردم برسد متاسفانه برخی به دنبال سیاه نمایی هستند که این سیاه نمایی بلای جان مردم است .

وی در ادامه به بخشی از پروژه های اجرا شده در دو سال اخیر اشاره کرد و افزود : پروژه ساخت سد گلورد که از سال  1355 آغاز شده بود در این دوران تکمیل و آبگیری شد و در حال حاضر پل روگذر سد با هزینه بسیار هنگفت در حال ساخت است .

فرماندار سابق بهشهر  به طرح اشتغال زایی گیاهان دارویی در منطقه هزارجریب بهشهر اشاره کرد و گفت : طرح اشتغال زایی گیاهان دارویی به 1 هزار هکتار رسید و  در هر هکتار 30 میلیون تومان زعفران برداشت شد .دیدگاه شما در مورد : بسیاری از موانع کارگران نساجی بهشهر حل شد

بسیاری از موانع کارگران نساجی بهشهر حل شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا