امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:41:24

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6158 - تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 - ساعت: 15:00

چاپ
مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهشهر برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهشهر برگزار شد


با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ، امام جمعه شهرستان بهشهر ، اعضای شورای تامین ، مدیران ادارات و دستگاه ها در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد .

به گزارش خبرنگار صدای بهشهر ، مراسم تودیع و معارفه فرماندار  بهشهر با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ، امام جمعه شهرستان بهشهر ، اعضای شورای تامین ، مدیران ادارات و دستگاه ها در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد .

در این مراسم از زحمات سید خالق سجادی قدردانی و هادی خنجری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بهشهر منصوب شد .

یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در این جلسه  از افتتاح بیش از 793 پروژه به ارزش  810 میلیارد تومان در استان خبر داد و گفت : مردم در تعیین سرنوشت  جامعه مشارکت بالایی دارند و مدیران در قبال مردم باید پاسخگو باشند .

وی با اشاره به پیشینه تاریخی این شهرستان بر ضرورت توسعه گردشگری تاکید کرد و گفت : باید به این شهرستان با نیروی انسانی توانمندی که دارد توجه شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از انقلاب اسلامی ایران به عنوان تنها انقلاب 300 سال اخیر یاد کرد که شعار اقتصادی نداشت بلکه به دنبال اهداف فرهنگی،سیاسی و اجتماعی است .

یونسی گفت : تنها 6 درصد شعار مردم اقتصادی بود و پایگاه انقلاب اسلامی مساجد ، حسینیه ها و تکایا بود و این انقلاب برای همه عصر و همه نسل هاست .

وی بر ضرورت وحدت و تبعیت از ولایت فقیه در جامعه تاکید کرد و ادامه داد : هیچ جامعه ای با اختلاف به پیروزی نخواهد رسید .دیدگاه شما در مورد : مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهشهر برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهشهر برگزار شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا